Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samodzielna wymiana karty SIM przez SMS

Anonim

Nie dotyczy

Samodzielna wymiana karty SIM przez SMS

@BluesWings  jak dobrze trafisz to jedno piwko i szybkie palce na klawiaturze starczy 😉

@andrzej1441  nie wnikam jakie przepisy mają wdrożone nasze kioski, ba Stacje Paliw stosują u nas podobny proces, może to tak tylko na Śląsku a inni jak kto chce, nie wiem i nie wnikam w temat, ba startery zmieniłem na nowe, bez procedury, bo numerów starych już nie potrzebowałem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Samodzielna wymiana karty SIM przez SMS

Niestety w niektórych punktach handlowych (sieciowych) nie chcą sprzedawać bez rejestracji. Ze startera sklep zarabia koło 1 zł marży. Ale jak zarejestrujesz i wyrazisz zgodę na marketing, zysku ma już kilka złotych. Dla kiosków to spora marża gdzie większość produktów ma zwykle mniejszą. Takie działanie jest bezprawne, ale zastanie właściciela jest trudne. Ew. większość sieciówek to franczyzy więc można spróbować w social media poruszyć temat.
Anonim

Nie dotyczy

Samodzielna wymiana karty SIM przez SMS

@Piotrekk85  chyba jest tak jak piszesz, ale znając życie właściciela nie spotkasz, nawet jak ci się to uda, wyskoczy z jakimś przepisem że nie może sprzedać bez rejestracji i tyle, kioski u nas to w większości w centrach Handlowych, te małe budki poupadały, tak na marginesie czasem w Play starterów nie mają, karzą szukać w kioskach czy gdzie indziej, widać nie opłaca się im sprzedaż starterów, tylko postpaid preferują.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1592
  • 5434
  • 59

Samodzielna wymiana karty SIM przez SMS

Spiskowcy odczytają:

1) lokalne porozumienie-przepisy = zmowa ???

Tylko trzeba to udowodnić

2) lokalne powody = zwiększenie przychodów ???

 

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Samodzielna wymiana karty SIM przez SMS

no i okazało się, ze da sie przenieść kartę na zarejestrowany starter. Prawdopodobnie można tak zrobić dopóki nie zostanie wrzucony do telefonu i uruchomiony. 

Anonim

Nie dotyczy

Samodzielna wymiana karty SIM przez SMS

@BluesWings  więc jednak miałem rację, że da się przenieść zarejestrowany starter 😉

Tak na koniec zaznacz najlepszą odpowiedż jako Rozwiązanie, inni na tym skorzystają 😉