Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

SIM-lock na urządzeniach kupowanych w Orange


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 8
  • 0

SIM-lock na urządzeniach kupowanych w Orange

Witam spieszę z wyjaśnieniem.Wlożyłem karty innych operatorów i faktycznie telefony nie posiadają blokady Simlock.Ale moja sugestia na przyszłość, radziłbym poinformować przeszkoloić poinstruować Osoby które sprzedają wasze produkty telefonicznie jak i również osoby z infolinii o fakcie umieszczania tych informacji o simlokach na aneksach do umów i panów z podstawowej pomocy technicznej które telefony lub urządzenią posiadają blokadę simlockiedy. To zaoszczędzi każdemu nerwów wam i klientom jak również zaoszczędzi wam to niepotrzebnuchwały reklamacji.Dziękuję ,,Artur" za zaangażowanie w wyjaśnienie sprawy oby takich ludzi więcej pracowało w ORANGE.POZDRAWIAM

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

SIM-lock na urządzeniach kupowanych w Orange

Super, że sprawa się wyjaśniła i nie ma simlocków. Dziękuję za sugestię, @Puma82, mam nadzieję, że już niedługo niepoprawne zapisy na umowach znikną i już nie będzie nieporozumień. Pozdrowienia!

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 0

SIM-lock na urządzeniach kupowanych w Orange

Telefon Samsung Galaxy J7, zakupiony w dniu dzisiejszym, a w umowie jak byk że telefon posiada blokadę sim lock 😡

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

SIM-lock na urządzeniach kupowanych w Orange

A fizycznie sprawdzone ? J7 2017 DS nie ma simlocka

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

SIM-lock na urządzeniach kupowanych w Orange

W umowie jest zapis o SIM-lock`u. Jednakże obecnie tylko w telefonach od Apple są one zakładane.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 0

SIM-lock na urządzeniach kupowanych w Orange

Faktycznie nie sprawdzone, napisałam zanim przeczytałam całe forum 😉 Przepraszam 😊

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

SIM-lock na urządzeniach kupowanych w Orange

Witam! Emotikon: Szczęśliwy

 

Czy w obecnych telefonach Samsung S9 od Orange jest blokada simlock oraz czy wszystkie S9 od Orange są Dual Sim ? 

 

Dzieki!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

SIM-lock na urządzeniach kupowanych w Orange

Telefony już od 2016 poza iphonami nie mają simlocków. Co do dual simów to nie wiem.
Anonim

Nie dotyczy

SIM-lock na urządzeniach kupowanych w Orange

@aras_85Ten model  Samsung S9 nie ma DUAL SIM 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

SIM-lock na urządzeniach kupowanych w Orange

Na początku były dual simy. Infi w komentarzu pod wpisem https://biuroprasowe.orange.pl/blog/galaxy-s9-s9-przedsprzedazy-czyli-gwiazdy-samsunga/ a czy teraz i czy w każdym kanale sprzedaży.