Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

SIM-lock na urządzeniach kupowanych w Orange

Anonim

Nie dotyczy

SIM-lock na urządzeniach kupowanych w Orange

@Misiek62 @Piotrekk85 a ja sie nie zgadzam z taka informacja jezeli Np TV mial w 2015 3D a teraz TV nie maja takiej opcji 2016/2017 to co rozbic zeby miał?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

SIM-lock na urządzeniach kupowanych w Orange

@Anonim  przepraszam Cię, ale ten przykład co podałeś wymaga szerszej analizy ... zostańmy proszę w obszarze podnoszonej przez @ZielonySmerf kwestii tego czy telefon powinien mieć smlocka, czy nie... w dyskusji o postępowaniu w przypadku, gdy reklamowane urządzenie nie jest już w sprzedaży można podnieść sprawę różnicy ceny, ale jeszcze raz stwierdzę, że zboczylibyśmy bardzo z tematu Simlock - czy bez Simlock'a


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

SIM-lock na urządzeniach kupowanych w Orange

@Anonim: to zależy od rodzaju wymiany (czy gwarancja czy rękojmia). Kwestia istotności wady. Trzeba znać dokumentację serwisową. W przypadku tv - zależy od gwarancji lub aktualnych przepisów dot. rękojmi.

Anonim

Nie dotyczy

SIM-lock na urządzeniach kupowanych w Orange

@Piotrekk85Tez nie wiadomo czy byla taka sama marka telefonu ? Wielka niewiadoma 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

SIM-lock na urządzeniach kupowanych w Orange

@Anonim  zapewne nie jest to dokładnie taki sam model bo jak wskazuje @ZielonySmerf  ten co został mu obecnie (w lutym br.) udostępniony, został na rynek wypuszczony dopiero w 2016 r... a nadal nie wiemy jaki miał poprzednio, z tym, że moim skromnym zdaniem ta kwestia ma dla nas drugorzędne znaczenie... jak sądzę ci co podejmowali decyzję o wydaniu tego akurat modelu mieli ku temu przesłanki. Zakładam też że mieli podobne przesłanki w zakresie decyzji o tym czy aparat ma mieć SIM czy nie.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 9
  • 0

SIM-lock na urządzeniach kupowanych w Orange

Szczerze mówiąć to nie wiem czy poprzedni miał simlocka, bo wcześniej Mnie to nie interesowało. Poprzedni telefon to był LG f60 i dostałem ten na wymianę właśnie dlatego, żę tamtego już nie produkują. A za wymianę odpowiedzialny był producent czyli LG. Najprościej chyba będzie jeśli jednak przejdę się do któregoś salonu i może tam powiedzą mi coś więcej. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

SIM-lock na urządzeniach kupowanych w Orange


ZielonySmerf napisał(-a):

Szczerze mówiąć to nie wiem czy poprzedni miał simlocka, bo wcześniej Mnie to nie interesowało. Poprzedni telefon to był LG f60 i dostałem ten na wymianę właśnie dlatego, żę tamtego już nie produkują. A za wymianę odpowiedzialny był producent czyli LG. Najprościej chyba będzie jeśli jednak przejdę się do któregoś salonu i może tam powiedzą mi coś więcej. 


@ZielonySmerf  nie do końca rozumiem, co masz na myśli pisząc że za wymianę odpowiedzialny był producent... ale mniejsza o to, gdyż zakładam, że procedurę reklamacyjną prowadziłeś przez Orange, chyba, że wprost przez serwis... wtedy należałoby wyjaśnić - a sądzę, że możesz to sprawdzić w dokumentach - umowa w ramach której dostałeś wymieniany telefon - jak dobrze pamiętam, jest to gdzieś zawarte chyba w umowie, że telefon ma zabezpieczenie SIMlock. Jeżeli tak, to uważam, że w takich okolicznościach, na nowym aparacie SIMlock też może być założony. Gdyby jednak w tych dokumentach nie było takiej wzmianki, to na Twoim miejscu zdecydowanie domagałbym się bezpłatnego zdjęcia SIMlocka.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

SIM-lock na urządzeniach kupowanych w Orange

dlaczego nowozakupiony Huawei  ma simlocka?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

SIM-lock na urządzeniach kupowanych w Orange

A jaki to model? kiedy go kupiłaś?

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

SIM-lock na urządzeniach kupowanych w Orange

@Tina-S, a skąd takie przypuszczenie? Na dzień dzisiejszy żaden operator nie stosuje simlocków...