Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

S9+pie


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

S9+pie

Jaka jest data aktualizacji Androida Pie dla Galaxy s9+. Jakąś konkretną odpowiedź poproszę bo jest już 22 stycznia a tu dalej nic. Chyba że w ogóle nie planujecie ?

7 ODPOW. 7

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 427
  • 1446
  • 13

S9+pie

Dla wersji XEO Android 9.0 dostępny jest od 01.01.2019 r. i był rozsyłany via OTA.
Podpowiadam, że zawsze możesz samodzielnie zmienić oprogramowanie w telefonach Samsunga na firmowe niebrandowane (wersja XEO) bez utraty gwarancji (możesz to zrobić via serwis lub samodzielnie przy użyciu Odin'a). Zyskujesz dzięki temu comiesięczne aktualizacje OTA. Aplikacje operatora możesz zainstalować następnie ze sklepu Play.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

S9+pie

Może inaczej mam brand Orange OPV i ciekawiło mnie czy Orange zaktualizuje s9. Odina nie mogłem ogarnąć bo gdy wypakowywuje plik Csc nie mam pliku Pit tylko Map i sam nie wiem czy złe oprogramowanie pobrałem czy nie ogarniam. Jak ktoś ma link z dobrym oprogramowaniem byłbym wdzieczny. Jestem za granicą i nie mam jak za bardzo do salonu podejść chyba że ktoś może wie czy jest opcja wgrania XEO za granicąl


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 427
  • 1446
  • 13

S9+pie

Proszę bardzo - repozytorium oryginalnego oprogramowania do wszystkich modeli Samsunga i wszystkich brandów :


https://www.sammobile.com/firmwares/

Miejsce Twojego pobytu nie gra roli 🙂

 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

S9+pie

Zmieniła się polityka i trzeba mieć konto premium... 

 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

S9+pie

W dalszym ciągu nie wiem czy Orange planuje aktualizacje czy nie 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 427
  • 1446
  • 13

S9+pie

Za darmo pobierasz ostatnią - najnowszą wersję oprogramowania.

Konto premium potrzebne jest aby pobrać inne, starsze wersje. 🙂

Możesz użyć programu SamFirm, który pobierze Ci ostatnią wersję poprawnego oprogramowania 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

S9+pie

Orange nie informuje o planach. Zwykle info jest po wydaniu.