Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Realme c25y - oddałem telefon do naprawy 12.07 i nie mam żadnego SMS ile mam czekać


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Realme c25y

@Patryk71  do sprawdzenia statusu naprawy wystarczy IMEI lub nr seryjny urządzenia, poza tym jeśli masz potwierdzenie zgłoszenia do naprawy z salonu to możesz udać się tam i sprawdzą na miejscu na jakim etapie jest sprawa. Co do SMSa to niekoniecznie muszą wysłać potwierdzenie z serwisu, możesz dostać tylko wiadomość że sprzęt jest już do odbioru w salonie.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 37
  • 0

Realme c25y

A gdzie moge to sprawdzic bo nie wiem


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Realme c25y

@Patryk71  tutaj Serwis i Naprawa Telefonów Komórkowych Apple, LG, OPPO, Realme, Xiaomi | S.B.E. Polska (sbe-online.p...

Jeśli po wpisaniu IMEI lub nr seryjnego po kliknięciu w "status" nic się nie wyświetli bądź będzie brak danych to napisz do nich za pomocą zakładki "KONTAKT".

Ostatnią "deską ratunku" jest kontakt osobisty w salonie w którym oddawałeś sprzęt.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 37
  • 0

Realme c25y - oddałem telefon do naprawy 12.07 i nie mam żadnego SMS ile mam czekać

Sprawdziłem ten link i pisze brak informacji o podanmy nr imei


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 37
  • 0

Realme c25y - oddałem telefon do naprawy 12.07 i nie mam żadnego SMS ile mam czekać

Oni zlewaja jak chca


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Realme c25y - oddałem telefon do naprawy 12.07 i nie mam żadnego SMS ile mam czekać

@Patryk71  podejrzewam że najlepszym rozwiązaniem w tym wypadku będzie jednak spacer do salonu (nie zapomnij tego potwierdzenia 😉).


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Realme c25y - oddałem telefon do naprawy 12.07 i nie mam żadnego SMS ile mam czekać

@Patryk71  czy ja dobrze rozumiem , że kupiłeś telefon z wadą ?  ( piszesz że następnego dnia okazało się , że ma wadę) i dodałeś go do serwisu  ? Moim zdaniem wadliwy towar  , powinno się podać w miejscu zakupu . Czy masz jakieś pokwitowanie , że oddałeś   telefon do serwisu ,  do naprawy ?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Realme c25y

@jan1  przecież napisał


@Patryk71napisał(-a)

Potwierdzenie dostałem zdania w salonie


według mnie, jeśli nowy towar jest wadliwy fabrycznie powinna być możliwość wymiany na nowy wolny od wad, z tym że nie do końca się orientuję czy w tym przypadku istnieje taka możliwość🤔

 

(numer IMEI sprzętu w umowie ratalnej, itp.), nie wiem czy w tym przypadku nie jest czasem jedyną możliwością naprawa (trzeba byłoby zagłębić się w regulamin i umowę). 

 

___________

* Scalenie wpisów - moderator Bartłomiej


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2079
  • 7645
  • 31

Realme c25y - oddałem telefon do naprawy 12.07 i nie mam żadnego SMS ile mam czekać


@Patryk71napisał(-a)

kupilem telefon na raty 11.07 a dzien poznien okazalo sie ze ma wade\


a co to za wada?

Anonim

Nie dotyczy

Realme c25y - oddałem telefon do naprawy 12.07 i nie mam żadnego SMS ile mam czekać

W tej sprawie kontaktuj się bezpośrednio z salonem. Nawet nie ma co do BOK uderzać