Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11

Wysyłasz telefon do serwisu wskazując na konkretne wady brandowanego softu. Serwis daje Ci info że wady telefonu wynikają z brandu. Papier przesyłasz do Orange z żądaniem wymiany oprogramowania. Orange daje pisemną zgodę na odpowiednim piśmie. Pismo z telefonem wysyłasz jeszcze raz do serwisu. Wymaga to dużo cierpliwości i zachodu.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 6
  • 0

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11

Ok

Dzięki bardzo

Pomyślę nad tym bo to trochę potrwa.😁


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11

A na poważnie - jak nie masz gwarancji, za 50-100 zł można w serwisach zrobić zmianę softu. W niektórych ze wpisem w kartę.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 6
  • 0

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11

Mam gwarancje jeszcze 15 miesiecy

Ale właśnie myślałem o serwisie to będzie najlepsze rozwiązanie.

Dziękuję za pomoc👍


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 6
  • 0

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11

Czy wiadomo coś w kwestii aktualizacji HTC U11? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11

Nie. Jak będzie aktualizacja, to będzie info. Ani dnia wcześniej. Orange przestało poddawać daty.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11

Wciąż brak aktualizacji. Kiedy można się spodziewac bo wszyscy już zapomnieli że takie coś było a my klienci Orange  wciąż czekamy.

Anonim

Nie dotyczy

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11

Orange już nie podaje dat wypuszczania aktualizacji, możesz popytać na Blogu czy FB, ale konkretnej daty ci nie powiedzą.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11

Mi serwis zaktualizowal do 8.0 jak telefon byl na gwarancji z powodu upalonego portu USB. Warto przejsc na wyzszego Androida.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11

Obywatelu radź se sam. Lineage 16.0 wszystko robione na własne ryzyko. Najpierw otworzyłem bootloader przy pomocy stronki HTC i zainstalowałem twrp potem kopia i wgrałem lineage i paczkę ze sterami do radio z leedroid 8.1 bo na samym czystym lineage nie obsłuży stera z 7.1.1 do laczenia z siecią. Co nie dziala/jest gorsze od stock romu: ścisk w trybie głębokiego uśpienia i słuchawki HTC, bardziej agresywny governor zjada szybciej baterie za cenę większej wydajości. Co jest cud miód po zmianie softu: brak crapu od operatora, nie ma tego zamulenia gdzie zaczyna lagowac odtwarzanie wideo po którym trzeba restartowac telefon, nie ma googla jeżeli go nie doinstalujesz trzeba se apki pobrać z apk pure lub innych rehosterow. Jeżeli macie jakiegoś ogara/znajomy serwis który ogarnia warto im dać parę złotych i zmienić sobie softa. Nie jest to rozwiązanie 100% bez wad ale wg mnie nie bycie zmuszonym do czekania na łaskę działu technicznego żeby ruszył pupcie jest bezcenne. BTW pierwszy numer idzie do innego operatora od maja. 


Screenshot_20190313-004329_Ustawienia.png