Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11

Niestety z takimi przyjaciółmi to tylko przy pomocy ciosów kieszeni da się coś załatwić. Pierwszy numer przenoszę w marcu a umowę łączoną wypowiadam w maju. Zostaje mi tylko 1.5 roku z kartą sim która wciśnięta przy zakupie telefonu.

Zerwę umowę na internet stacjonarny pomimo tego że w moim rewirze nełostrada (20/1 down/up) jest jedyną opcją bez lejka.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11

Niedawno kupiłem ten telefon i jakie było moje zdziwienie, gdy android 7.1 jest najnowszy na telefonie a w Xioami A1, który wymieniłem był android 9. To jest jakiś żart ze strony Orange. Od dzisiaj odradzam wszystkim telefony od nich


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 6
  • 0

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11

Witam

Czy może dostałeś już aktualizacje do oreo?

To jakaś porażka styczeń 2019 a ja nadal mam nugat!!!!


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 6
  • 0

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11

Dostałem taka odpowiedź od HTC.

I to jednak Orange zwleka!!!

 

Dzień dobry,
dziękuję za kontakt z HTC.

Szanowny Panie Arkadiuszu,

bardzo mi przykro z zaistniałej sytuacji Pana telefon został zakupiony przez operatora. Posiadacze telefonów zakupionych u operatora z systemem Android, otrzymują aktualizacje z dosyć dużym opóźnieniem. Nawet jeżeli aktualizacja zostanie udostępniona to operatorzy zwlekają kolejne tygodnie z publikacją poprawek.

Kupując telefon z systemem Android warto w pierwszej kolejności rozpatrzyć możliwość zakupu urządzenia pochodzącego z wolnej sprzedaży. W ten sposób gwarantujemy sobie otrzymywanie aktualizacji w pierwszej kolejności z pominięciem operatorów sieci komórkowych


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11

I o czym ta wypowiedź świadczy?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 6
  • 0

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11

A o tym że operatorzy zwlekaja a zwłaszcza Orange.

Mam taka sytuację już któryś raz z kolei w przeciągu 7 lat.

A największą porażka była z sonyericsson arc s na którego to wogole nie dostałem aktualizacji


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11

A tu masz wersję Orange https://nasz.orange.pl/t5/Telefony-i-tablety/Kiedy-otrzymam-aktualizacj%C4%99-systemu-Android/m-p/25...

Każdy niewinny. Prawdą jest to, że nie ma obowiązku aktualizacji telefonów i nawet dla flagowców czasem nie jest robione. Tym bardziej w kontekście HTC U11 gdzie aktualizacje powodują problemy z baterią.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 6
  • 0

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11

Ok mogę się nawet zgodzić ale żeby nie można było pobrać zabezpieczeń u mnie wciąż 2017 rok


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11

Gdybyś chciał i telefon był na rękojmi (nie wiem czy jeszcze jest), można na Orange wymusić zmianę softu na niebrandowany. Tylko nie wiem czy poprawki zabezpieczeń (w większości wypadków mało groźne dla przeciętnego klienta) są ważniejsze niż drenaż baterii (która jest bardziej irytująca dla większości). Ciekawe do kogo były by pretensje kiedy by po aktualizacji pojawiłyby się błędy.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 6
  • 0

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11

A w jaki sposób mogę od nich wymusić zmianę softu na niebrandowany?