Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 9
  • 0

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11

Ale przecież Orange dostaje aktualizacje przetestowaną od producenta. 🙂
I skoro ta aktualizacja działa na niebrandowanych urządzeniach i w innych brandach to chyba jednak jest to jakiś problem po stronie Orange jeśli coś u nich nie działa. Za dużo śmieci każą dorzucać do softu to taki jest efekt.
To była kiepska obrona. 😉

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11

Powiem wam tak ,pisałem z technikiem na czacie HTC,i oni odesłali mnie do Orange,a Orange do HTC i tak w kółko,jedni i drudzy odbijają piłeczke,wiem tylko źe to moje ostatnie połączenie HTC+Orange

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11

Pisałem do oficjalnego serwius HTC i odpisali źe oni tylko mogą wgrać soft zgodny z nr IMEI danego telefonu,czyli masz brand to wgrają brand,nic innego niestety,pozostaje czekać na łaskę operatora...

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11

Jeżeli ich programiści nie są w stanie przetworzyć aktualizacji udostępnionej przez HTC przez pół roku to zabieram swoje abonamenty do operatora który nie ma użytkownika w D po zakupie telefonu. Tak samo czekałem na 6.0 do hujaweja shotx 😕

Zostało mi już tylko 10 miesięcy orange love czyli rozwód już wkrótce.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11

Ja mam problem z aktualizacja. Mialem juz oreo, oddalem tel do serwisu. Oni oddali mi go z andkiem 7...nie moge przywrocic kopii zapasowej przez to. Gdzie znajde aktualizacje ?

Anonim

Nie dotyczy

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11

@BbingWygląda że były jakiś problem z Oreo i dla tego serwis zablokował możliwość aktualizacji 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11

To co Orange wkłada do tego softu, że mają taki problem z aktualizacją ? Wszyscy już ją dawno wydali. Niedługo U11 zacznie dostawać Androida 9 ale nie w Orange, my mamy 7. Płacę duże pieniądze za telefon a operator  totalnie olewa aktualizacje. To już nawet nie jest śmieszne, to po prostu dramat i olewanie klientów.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11

Dlatego w marcu przenoszę jeden numer do innego operatora a w maju zrywam umowę na DSL + SIM (Orange Love!) żeby mi nie przedłużyli czasu oczekiwania o pół roku na kolejną możliwość zerwania bez płacenia zaległej ulgi. Emotikon: LOL Niestety to nie są chińskie szpiegofony za czy stówy żeby można było olewać wydawanie aktualizacji.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11

Czy Oreo już wróciło na HTC U11?

 

U mnie na U11 jest ciągle Android 7, a gdy sprawdzam dostępność nowych aktualizacji to dostaję komunikat, że mam najnowsze oprogramowanie... 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11

Niestety mamy 2019 a aktualizacji na 8 dalej nie ma a z tego co wiem to juz 9 jest dostepna... Szkoda gadac...