Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 39, Guru ****
  • 18286
  • 8870
  • 932

Przedłużony czas oczekiwania na aktualizację HTC U11

Wysyłasz telefon do serwisu wskazując na konkretne wady brandowanego softu. Serwis daje Ci info że wady telefonu wynikają z brandu. Papier przesyłasz do Orange z żądaniem wymiany oprogramowania. Orange daje pisemną zgodę na odpowiednim piśmie. Pismo z telefonem wysyłasz jeszcze raz do serwisu. Wymaga to dużo cierpliwości i zachodu.
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 8, Poszukiwacz
  • 10
  • 2
  • 0

Ok

Dzięki bardzo

Pomyślę nad tym bo to trochę potrwa.😁

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 18286
  • 8870
  • 932

A na poważnie - jak nie masz gwarancji, za 50-100 zł można w serwisach zrobić zmianę softu. W niektórych ze wpisem w kartę.
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 8, Poszukiwacz
  • 10
  • 2
  • 0

Mam gwarancje jeszcze 15 miesiecy

Ale właśnie myślałem o serwisie to będzie najlepsze rozwiązanie.

Dziękuję za pomoc👍

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 8, Poszukiwacz
  • 10
  • 2
  • 0

Czy wiadomo coś w kwestii aktualizacji HTC U11? 

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 18286
  • 8870
  • 932

Nie. Jak będzie aktualizacja, to będzie info. Ani dnia wcześniej. Orange przestało poddawać daty.
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 5, Obserwator
  • 1
  • 0
  • 0

Wciąż brak aktualizacji. Kiedy można się spodziewac bo wszyscy już zapomnieli że takie coś było a my klienci Orange  wciąż czekamy.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 26, Specjalista
  • 807
  • 727
  • 42

Orange już nie podaje dat wypuszczania aktualizacji, możesz popytać na Blogu czy FB, ale konkretnej daty ci nie powiedzą.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 5, Obserwator
  • 2
  • 0
  • 0

Mi serwis zaktualizowal do 8.0 jak telefon byl na gwarancji z powodu upalonego portu USB. Warto przejsc na wyzszego Androida.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 6, Poszukiwacz
  • 4
  • 0
  • 0

Obywatelu radź se sam. Lineage 16.0 wszystko robione na własne ryzyko. Najpierw otworzyłem bootloader przy pomocy stronki HTC i zainstalowałem twrp potem kopia i wgrałem lineage i paczkę ze sterami do radio z leedroid 8.1 bo na samym czystym lineage nie obsłuży stera z 7.1.1 do laczenia z siecią. Co nie dziala/jest gorsze od stock romu: ścisk w trybie głębokiego uśpienia i słuchawki HTC, bardziej agresywny governor zjada szybciej baterie za cenę większej wydajości. Co jest cud miód po zmianie softu: brak crapu od operatora, nie ma tego zamulenia gdzie zaczyna lagowac odtwarzanie wideo po którym trzeba restartowac telefon, nie ma googla jeżeli go nie doinstalujesz trzeba se apki pobrać z apk pure lub innych rehosterow. Jeżeli macie jakiegoś ogara/znajomy serwis który ogarnia warto im dać parę złotych i zmienić sobie softa. Nie jest to rozwiązanie 100% bez wad ale wg mnie nie bycie zmuszonym do czekania na łaskę działu technicznego żeby ruszył pupcie jest bezcenne. BTW pierwszy numer idzie do innego operatora od maja. 

Screenshot_20190313-004329_Ustawienia.png
0 Lubię to
Odpowiedz