Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy z iPhone


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Przedłużenie umowy z iPhone

Dzień dobry, od 3 tygodni czekam na przedłużenie umowy z nowym telefonem, który miał być do odbioru w salonie maksymalnie w ciągu 2-3 dni. Minął prawie miesiąc i nie mam ani telefonu ani nowej umowy. Za każdym razem jestem zbywany, że już za kilka dni będę mógł dostać telefon bo Orange nie wie kiedy będzie dostawa. Więc chciałbym zapytać kiedy można wreszcie się spodziewać dostawy iPhone X? Wiem, że były wcześniej problemy z produkcją tego telefonu, ale inne kanały dystrybucji - nawet w AOS czas oczekiwania zmalał z 8 tygodni do zaledwie jednego.

7 ODPOW. 7

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Przedłużenie umowy z iPhone

Czy umowa/aneks został podpisany ?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Przedłużenie umowy z iPhone

Nie, ponieważ konsultant powiedział, że nie można jej podpisać nie posiadając konkretnego IMEI urządzenia 😞


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Przedłużenie umowy z iPhone

Najlepiej zadzwoń do BOK jak najszybciej i spytaj się czy jest dostępne konkretne urządzenie.Jeśli tak to wynegocjuj warunki i wtedy telefon oraz umowa przyjadą do ciebie kurierem.Możesz też udać się jeszcze raz do salonu.

 


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Przedłużenie umowy z iPhone

Jeśli moja odpowiedź cię usatysfakcjonowała proszę o oznaczenie jako rozwiązanie tematu.Pozdrawiam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Przedłużenie umowy z iPhone

Niestety Orange cały czas ma problemy z dostawami. Najszybsze info zwykle na Twitterze na profilu rzecznika Orange.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Przedłużenie umowy z iPhone

Przecież od miesiąca nie robie nic innego tylko sprawdzam Waszą stronę i dzwonię do BOK. Po prostu czy ten telefon będzie dostępny do 15 grudnia?


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10922
  • 150

Przedłużenie umowy z iPhone

@azhar
i jak historia z iPhone'em i aneksem? Udało się to załatwić w terminie, o którym wspomniałeś wyżej?