Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy z Xperią XZ

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Problemy z Xperią XZ

Rok temu kupiłam w abonamencie w Orange Sony Xperia XZ, po jakimś 1,5 miesiące zaczął się zacinać więc zareklamowałam go w salonie Orange. Telefon wrócił po około 2 tygodniach z informacją że został zaktualizowany i będzie działać normalnie. Jednak po kilku tygodniach sytuacja się powtórzyła. Od tego czasu telefon był reklamowany 6 razy.... za każdym razem odsyłany z informacją że działa pomimo tego że dołączałam pendrive z filmikami jak telefon się zacina. Przed ostatnią reklamacją pani w Orange powiedziała mi że jak i tym razem telefon zostanie odesłany pomimo wielokrotnych próśb o wymianę na nowy to Orange zrezygnuje z tego telefonu całkiem żebym nie musiała ponosić kosztów za zerwanie umowy ale dzisiaj dostałam SMS że telefon jest do odebrania. Nie wymieniony na nowy tylko ten sam niby naprawiony. Co mogę zrobić z tym telefonem??? Nie chce go już bo to bez sensu żeby co miesiąc oddawać telefon do naprawy. Czy Orange nie powinno jakoś rozwiązać tej sytuacji z serwisem Sony??

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 31
  • 2

Problemy z Xperią XZ

Polecam napisać reklamacje w której zawrzesz dokładnie swoje żądania np zwrot całkowitej kwoty za tel.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 31
  • 2

Problemy z Xperią XZ

Polecam napisać reklamacje w której zawrzesz dokładnie swoje żądania np zwrot całkowitej kwoty za tel.

Anonim

Nie dotyczy

Problemy z Xperią XZ

Zamiast kolejnej naprawy tej samej wady było skorzystać z Rękojmi.


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

Problemy z Xperią XZ

@olenkap939

▬▬▬

Pokaż szczegóły
Jeszcze na marginesie Mrugający robot przypomnę najpożyteczniejszą zasadę panującą na NO:
Jak rozmawiać na Nasz Orange?Jak rozmawiać na Nasz Orange?