Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z połączeniem za granicą

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Problem z połączeniem za granicą

*123 w ten sposób działa, po chwili dzwoni jakiś numer i niby łączy. To to tak ma wyglądać ze dzwoni pani z centrali i mówi będzie rozmowa hehe

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z połączeniem za granicą

Tak to się odbywa w ofercie przedpłaconej, którą masz.

Ew. możesz poszukać w ustawieniach zakładkę więcej lub więcej sieci/potem operatorzy sieci lub sieci komórkowe a następnie ręcznie zmienić operatora na innego.

Któryś obsługuje proste wybieranie, ale nie pamiętam który.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z połączeniem za granicą

Udało mi się znaleźć rozpiskę:

proste wybieranie działa u 2 operatorów:

Hutchison 3G Ireland
Three Ireland Services (Hutchison) Ltd (d.O2)

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Problem z połączeniem za granicą

Bardzo dziękuję wam za tak szybkie odpowiedzi wystarczy mi sposób *123 ważne ze można zadzwonić

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Problem z połączeniem za granicą

Szkoda bo nie wyszukuje mi tych dwóch sieci jest tylko vidafone O2 i meteor

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z połączeniem za granicą

a na o2 nie działa?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Problem z połączeniem za granicą

W o2 nie chce właśnie zarejestrować sieci

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z połączeniem za granicą

A jaki masz zakres sieci? 2G czy 3G? bo LTE ten telefon chyba nie wspiera, może warto tym potestować

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Problem z połączeniem za granicą

Za każdym razem, gdy akceptujesz "rozwiązanie", ktoś może szybko je znaleźć. Na tym opiera się sens istnienia społeczności Nasz Orange. W związku z tym, proszę, wybierz spośród powyższych odpowiedzi jedną, która jest dla Ciebie satysfakcjonująca. 

 

Pozdrawiam

Maciej


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 2
  • 0

Problem z połączeniem za granicą

Witam,

Mam dokładnie taki sam problem. Od jakiegoś czasu (zauważyliśmy to w Dzień Babci) nie można nigdzie zadzwonić. Orange twierdzi, że u nich wszystko jest ok. Ja próbowałem z kilkoma telefonami i w każdym jest taka sama sytuacja, jak opisana w tym poście. Orange zaleca zalogowanie się do Meteora, 3 lub O2 (O2 w Irlandii już nie istnieje i jest kupione przez 3, niemniej telefony wykrywaja jeszcze przekaźniki widoczne jako O2). Każdy testowany telefon wykrywa Meteora, vodafone, O2 i 3, ale SIM loguje sie tylko i wyłącznie do vodafone, który jest przez Orange nie obsługiwany. Każdą inna sieć odrzuca z informacją, że "Karta SIM nie pozwala na połączenie z tą siecią". Włączanie i wyłaczanie telefonu, ręczne wybieranie sieci po kilkanaście razy nie skutkuje. Zalecany przez Orange reset do ustawień fabrycznych oczywiście też nie pomaga.

Czy jest jakiś inny sposób na zalogowanie się karty do preferowanych przez Orange sieci zagranicznych? Bo wiem, że na pomoc Orange nie mam co liczyć. Oni sprawę zamknęli, bo z ich strony jest ok. "Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?" Emotikon: Mrugający