Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z pamięcią - Samsung Galaxy J3 2016

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Problem z pamięcią - Samsung Galaxy J3 2016

Od 2 miesięcy posiadam Samsunga Galaxy J3 2016. Wszystko było w porządku. Pewnego dnia kiedy chciałam przejrzeć galerię pojawił się komunikat o małej ilości dostępnej pamięci. Wchodzę w Smart Menadżera i sprawdzam ile mam % pamięci. Pokazuje mi 98%. Nie ściągałam dużo rzeczy na telefon. Co mam zrobić,aby mój telefon nie pokazywał tego komunikatu??

Proszę o pomoc

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Problem z pamięcią - Samsung Galaxy J3 2016

@Laurka13061 skoro takie zużycie pamięci to tam duży śmietnik jest, wywalić/odinstalować zbędne/nieużywane, zamykać nieużywane aplikacje by w tle nie działały.

 

Edit:

Ten model ma 1,5 GB RAM pamięci, to dużo za dużo masz tam uruchomione skoro komunikaty o braku pamięci są, proponuję posprzątać telefon na Święta @Laurka13061 😉

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Problem z pamięcią - Samsung Galaxy J3 2016

Pokazuje Ci 98% wolnego czy zajętego ?? Może chodzi o pamięć RAM ? 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Problem z pamięcią - Samsung Galaxy J3 2016

98% zajętego miejsca


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z pamięcią - Samsung Galaxy J3 2016

Jeśli aktualizujesz aplikacje od Google/Orange to normalne. Ten telefon ma dużo śmieci. Ew skorzystaj z gwarancji/rękojmi i oczekuj czystej wersji Androida.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Problem z pamięcią - Samsung Galaxy J3 2016

Jeśli mówimy o pamięci wewnętrznej 8GB ma ten telefon. To rozwiązaniem jest karta pamięci i usunięcie zbędnych aplikacji itp. Co co pamięci RAM, należy wyczyścić pamięć podręczną cookies i zamknąć aplikacje działające w tle. 

 

Ostatnie rozwiązanie:

Najlepiej po zabezpieczeniu wszystkich prywatnych plików przywrócić ustawienia fabryczne.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z pamięcią - Samsung Galaxy J3 2016

@Laurka13061 skoro takie zużycie pamięci to tam duży śmietnik jest, wywalić/odinstalować zbędne/nieużywane, zamykać nieużywane aplikacje by w tle nie działały.

 

Edit:

Ten model ma 1,5 GB RAM pamięci, to dużo za dużo masz tam uruchomione skoro komunikaty o braku pamięci są, proponuję posprzątać telefon na Święta @Laurka13061 😉


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 10
  • 0

Problem z pamięcią - Samsung Galaxy J3 2016

Czytając ten wątek odnoszę wrażenie, że tu nie o pamięć Ram chodzi tylko o zwyczajnie zapchany telefon. 8Gb to niewiele a realnie zostaje jeszcze mniej więc nie dziwne, że pokazuje brak pamięci. Sugeruję kupno karty pamięci. Jeśliby jednak o Ram chodziło to sam nie wiem, 1,5 Gb to wcale nie aż tak mało żeby telefon od razu mulił.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z pamięcią - Samsung Galaxy J3 2016

W tym telefonie bez roota karta pamięci nie wiele pomoże. Sam system i aplikacje google to podobno 6GB
Anonim

Nie dotyczy

Problem z pamięcią - Samsung Galaxy J3 2016

Ale telefon zgłaszał brak pamięci RAM, nie wbudowanej @Piotrekk85 😉

Karta pamięci na zdjęcia i różne śmieci a reszta (aplikacje) na wbudowanej pamięci, starczy, trzeba jednak co jakiś czas posprzątać i to, zresztą fotki i inne pliki można na komputer przerzucić, kto wszystko na telefonie trzyma.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z pamięcią - Samsung Galaxy J3 2016

Jakoś inaczej czytam ten wątek.