Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z dzwonieniem do użytkowników sieci play

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 9
  • 0

Problem z dzwonieniem do użytkowników sieci play

Witam, mam problem odnośnie kontaktu z osobami którzy mają numer z Play, wcześniej było wszystko jak powinno a po zmianie telefonu z Xiaomi note 7 na Xiaomi 9 pojawił się problem. Podczas próby połączenia nie ma sygnału a od razu jest "połączenie nie może być zrealizowane" (nie mogę dzwonić do każdego kto ma numer z Play)

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Problem z dzwonieniem do użytkowników sieci play


@wierzbkknapisał(-a)

@ketrasaArtur Nie próbowałem do innych sieci ale podejrzewam że byłby podobny problem

 


Sprawdź do innych sieci komórkowych i na stacjonarne numery, szukasz pomocy, to nie zakładaj z góry, że problem tylko z Play, jak na inne numery też nie da się dodzwonić, to sim karta, do wymiany. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12
Anonim

Nie dotyczy

Problem z dzwonieniem do użytkowników sieci play

@wierzbkk  sprawdzałeś kartę sim w innym telefonie?

Jeśli będzie podobnie to sim karta do wymiany.

Nie masz jakiś blokad w telefonie... czarna lista, lub jakieś aplikacje filtrujące połączenia?

Tak z marszu, to przywróć telefon do ustawień fabrycznych, może jakaś aktualizacja ci żle usiadła.

Inna sprawa że z połączeniami vs Play, bywają czasem problemy, lub jeśli lokalnie ten problem, to twój nadajnik ma usterkę i wszystko trzeba zgłosić, poprzez czat czy telefonicznie, tu na forum tego nie zdiagnozujemy, czy naprawimy 😉


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Problem z dzwonieniem do użytkowników sieci play

@wierzbkk przełóż kartę sim do drugiego slotu i spróbuj na nim działać. Daj znać jak efekty.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 9
  • 0

Problem z dzwonieniem do użytkowników sieci play

Nadal to samo , żadnych efektów .


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 9
  • 0

Problem z dzwonieniem do użytkowników sieci play

Z przełożeniem karty do innego telefonu sprawdzę jutro bo na chwilę obecną nie mam takiej możliwości , natomiast nie wydaje mi się żeby jakaś aplikacja blokowała możliwość dzwonienia aczkolwiek jeżeli jutro po przeniesieniu karty na drugi telefon nic nie da to zrobię reset do ustawień fabrycznych i dam znać jak efekty .


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Problem z dzwonieniem do użytkowników sieci play

@wierzbkk masz tylko problem z dzwonieniem na numery Play, czy do innych sieci też próbowałeś? 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 9
  • 0

Problem z dzwonieniem do użytkowników sieci play

@ketrasaArtur Nie próbowałem do innych sieci ale podejrzewam że byłby podobny problem

 

Anonim

Nie dotyczy

Problem z dzwonieniem do użytkowników sieci play


@wierzbkknapisał(-a)

@ketrasaArtur Nie próbowałem do innych sieci ale podejrzewam że byłby podobny problem

 


Sprawdź do innych sieci komórkowych i na stacjonarne numery, szukasz pomocy, to nie zakładaj z góry, że problem tylko z Play, jak na inne numery też nie da się dodzwonić, to sim karta, do wymiany. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Problem z dzwonieniem do użytkowników sieci play

@wierzbkk warto sprawdzić czy do innych sieci jest tak samo, jeżeli tak może poszukaj w ustawieniach telefonu czy nie ma aktywnej blokady połączeń na karcie sim, slot 1 i 2.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Problem z dzwonieniem do użytkowników sieci play

@wierzbkk jak to wygląda, problem rozwiązany, czy faktycznie masz trudności z nawiązaniem połączeń do innych sieci?