Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pozostałości po Orange Cloud w kalendarzu Androida


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nowa wersja aplikacji Mój Orange - 3.9


Artur napisał(-a):

O właśnie, to nie pochodzi z Mój Orange. W appce Mój Orange masz tylko link do ustawiania przypomnienia i po jego kliknięciu wychodzisz z aplikacji Mój Orange i otwierasz domyślną aplikację kalendarza w telefonie.

 

Nie jestem pewny jak w Twoim telefonie działała synchronizacja z Orange Cloud, ale może to tylko dodany typ kalendarza w Google? Jeśli tak, to można wejść tutaj i usunać zbędny kalendarz Cloudowy:

https://calendar.google.com/calendar/render?tab=wc#settings-calendars_9


Zajrzałem do ustawień Clouda, miałem włączoną synchronizację kalendarza... więcej się rozpisałem w temacie dotyczącym chmury... wspomniałem tam Ciebie @Artur, więc info masz 🙂  

zaraz sprawdzę czy teraz MO podda ten kalendarz czy tylko systemowy 🙂

 

Update 2.

@Artur

wyłączenie synchronizacji kalandarza chmury nie pomogło 😞 wcześniej odinstalowałem aktualizację ... ale jak widać to też nie wiele zmieniło. Dopowiem że appka chmury zapomniała moje ustawienia logowania... więc nadal jest dla mnie ciekawostką dlaczego "Android" (skoro tak twierdzicie że to jego wina) chce coś zapisać w kalendarzu chmury... jeśli nie ma zapamiętanych ustawień logowania.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pozostałości po Orange Cloud w kalendarzu Androida

Ja przyznaję się, że nie jestem ekspertem jeśli chodzi o Androida i Orange Cloud, może trafi tu ktoś bardziej ogarnięty w temacie...

 

Przy okazji zrobiłem porządek i ponieważ temat nie dotyczy aplikacji Mój Orange, a appki Kalendarz i Orange Cloud - pozwoliłem sobie zrobić z niej nowy temat 🙂