Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pomoc w wyborze


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Pomoc w wyborze

@Anonim, @Misiek62, @Anonim, @Piotrekk85

Dzięki za odpowiedzi. Pozostaje mi przysiąść w temacie.

 

Anonim

Nie dotyczy

Pomoc w wyborze

@CzarnyOwiec nie ma za co, dużo CI raczej nie pomogliśmy 🙂 Pozdrawiam.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pomoc w wyborze


CzarnyOwiec napisał(-a):

@vdsl2, @Misiek62, @pablo_ck, @Piotrekk85

Dzięki za odpowiedzi. Pozostaje mi przysiąść w temacie.

 


@CzarnyOwiec

 

nie ma za co... poza tym co jako przesłanki wyboru wskazał @Piotrekk85, czy też co ja, jako podstawowych kilka istotnych parametrów wyboru, można jeszcze wskazać osobiste preferencje np. przywiązanie do marki. Warto też poczytać  publikowane od czasu do czasu rankingi.

 

Gdy ja szukam podpowiedzi, to w pierwszym rzędzie czytam rankingi obejmujące grupę cenową środków jakie mogę przeznaczyć.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Pomoc w wyborze

A co myślicie o OnePlus3t

Anonim

Nie dotyczy

Pomoc w wyborze

@CzarnyOwieccałkiem fajny sprzęt, specyfikacja też spoko, chociaż zależy kto czego szuka.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pomoc w wyborze

Sprzętowo fajnie, parametry ok.
Nie wiem jak z ew. serwisem w Polsce.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Pomoc w wyborze

Myślę też ewentualnie nad MI5s, zatem zapytam, co waszym zdaniem jest ciekawszą opcją:

  • Mi5s
  • Onepuls3t

Proszę o krótkie uzasadnienie, jeśli zechcecie odpowiedzieć.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 11
  • 0

Pomoc w wyborze

Witam,

Co do OnePlusa to z serwisem raczej nie będzie problemu, w Polsce jest autoryzacja na naprawę. Chyba się domyślacie gdzie Emotikon: Język OnePlus zalety:

-dobre wykonanie,

-6GB pamięci RAM,

-Snapdragon na pokładzie (chyba 821, ale nie jestem pewien bo jadę z pamięci).

-nienajgorsze zdjęcia,

-cena,

-świetnie działający czytnik lini papilarnych wystarczy przyłożyć palec i działa.

Jeśli chodzi o minusy to niestety nie byłem w stanie potestować tego telefonu odpowiednio długo by zapoznać się z jego zaletami i wadami w 100%.

OnePlusa3 kupisz bodajrze za 1800 pln ale ręki uciąć sobie nie dam.

Co do Xiaomi MI5s nie mam zielonego pojęcia jak się on sprawuje itp. Z tego co mi internet powiedział to 4GB ramu, procesor ten sam, zdjęcia też są ładne i filmy oczywiście. Pytanie jeszcze czy chcesz MI5 kupić z chińskiego rynku czy z polskiego ? Zaznaczam, że kupując z zagranicznego rynku istnieje ryzyku problemów z serwisowaniem urządzenia. Wydaje mi się, że będziesz musiał go serwisować w chinach co wydłuży oczywiście proces naprawy. Jeśli kupisz z polskiego rynku (nie wiem czy jest w ofercie sprzedażowej) to takich problemów nie będzie. Gdzieś pod Wrocławiem chyba serwisują Xiaomi.

Tak więc wybrałeś finalnie dwa mocne i jak na swoje parametry średniobudżetowe urządzenia. Ale to że nie mają wygórowanej ceny nie znaczy że są słabe 😛

Parametrowo są podobne do siebie, jeden ma więcej ramu drugi mniej. Jeden ma lepszą rozdzielczość drugi gorszą.

OnePlus ma wyświetlacz "AMOLED", Xiaomi "IPS" czyli obraz będzie miał lepszą barwę kolorów i nieskończony kontrast w OnePlusie.

Mam nadzieję, że troszkę pomogłem.

 

Pozdrawiam