Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pojemność karty SIM - ilość kontaktów i długość opisów

Anonim

Nie dotyczy

Pojemność karty SIM - ilość kontaktów i długość opisów

Ale można ustawić tak telefon żeby korzystać z kontaktów Google tak ma mój Samsung S4. 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36174
  • 1367

Pojemność karty SIM - ilość kontaktów i długość opisów

Jedyny plus z trzymania kontaktów na karcie sim to gdy się przekłada często kartę sim między różnymi aparatami. Ale jak pisał @Wojcieszko - karta może się popsuć i zostanie się z niczym.

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Pojemność karty SIM - ilość kontaktów i długość opisów

Karta SIM 128 kB, która to mieści 500 kontaktów na chwilę obecną jest niedostępna w sprzedaży. Obecnie dostępne są karty tylko 64kB.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Pojemność karty SIM - ilość kontaktów i długość opisów

Wszyscy macie rację, że koszty, że jest chmura itd. ale...


Piotrekk85:
Ale kto ponosi te koszty? A no właśnie klient czyli ja. I ja je poniosłem... 15 zł bo sam zmieniałem (zamiast 25 zł w salonie). Za tą kwotę mógłbym mieć obecnie pendrive'a 4GB ale nie potrzebuję aż tyle. Wystarczy 3000 razy mniej a nawet 32768 razy mniej. Jaki to koszt? 1 zł? Zgadzam się na to, zapłacę.


Wojcieszko, vdsl2:
Kontakty nie przepadną - istnieje coś takiego jak BackUp.
Chmura niby ok, ale dlaczego mam się dzielić z wujkiem Google moimi kontaktami...albo z Samsungiem? Dlaczego mają wiedzieć o mnie więcej niż to konieczne? I tak coraz więcej zachowań, preferencji użytkowników jest badanych. Nie będę im ułatwiał tego.

RaDo_sny:
Dziwne, w salonie PLAY nie miałem z tym żadnego problemu i mam kartę jaką chciałem (za darmo).

Da się?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36174
  • 1367

Pojemność karty SIM - ilość kontaktów i długość opisów

Okej ale Play musi inwestować w dobre karty sim by obsłużyć roaming krajowy. A inni operatorzy mogą przyoszczędzić. Poza tym karta sim jest dosyć specyficznym urządzeniem i cena to nie tylko pamięć. W orange będziesz miał na karcie MC wsparcie dla Mobile Connect. Do tego doliczyć koszty dystrybucji - bo jednak trzeba dopisać do niej PUK, ktoś musi obsłużyć zlecenie.

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Pojemność karty SIM - ilość kontaktów i długość opisów

Jak dobrze pamiętam, to miejsce zabrane kontaktom, jest przeznaczone na nowe usługi w przyszłości.