Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 12, Recenzent
  • 6
  • 2
  • 0

Pełna ręczna konfiguracja nokia N8 symbian

[ Edytowane ]

Szukam całkowitej ręcznej konfiguracji telefonu Nokia N8 na symbianie? ( w sieci orange oczywiście )😊 Z góry dziękuję. 

th863

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz

Rozwiązanie:
Poziom 23, Pasjonat
  • 544
  • 597
  • 18

[ Edytowane ]

@th863  @Na pewno masz niewłaściwy numer centrum SMS. Zamiast tego +48790... wpisz ten który podałem wyżej co do znaku. Następnie wyłącz i włącz telefon i wyślij nowego testowego SMS-a do siebie. I daj znać co wyszło.

Z tego co piszesz wygląda jakby na telefonie było sporo kombinowanie. Jeśli to możliwe to przywrocilbym go do ustawień fabrycznych co usuneloby sporo śladów tego kombinowania.

Więcej opisów konfiguracji MMS dla starszych telefonów - wesprzyj pomysł tutaj

Wszystkie odpowiedzi:
Poziom 39, Guru ****
  • 24053
  • 12229
  • 1117

Może to pomoże? http://n8love.blogspot.com/2010/12/internet-gprs.html?m=1
Masz światłowód z Orange, multiroom oraz tv z android tv lub xiaomi mi box S? 3xTAK -> zapisz się na testy -> tutaj -.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 23, Pasjonat
  • 544
  • 597
  • 18

@th863 Spróbuj powyższego i daj znać co wyszło.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 12, Recenzent
  • 6
  • 2
  • 0

Dziękuję, ale nie dookreśliłem problemu. Z jakichś względów nie mogę wysyłać SMS-ów (choć mogę odbierać). Ustawiłem tę konfigurację, ale nie pomogło. Przy wpisywaniu przed wysłaniem pojawia się chyba nazwa jakiejś aplikacji: ,SMS live editor, ale w telefonie nie mogę jej znaleźć. No i SMS nie wychodzi 😤. 

th863
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 24053
  • 12229
  • 1117

A jakie masz zakładki w ustawieniach wiadomości?

PS. Prośba - nie używaj małej czcionki - lupkę gdzieś zgubiłem.
Masz światłowód z Orange, multiroom oraz tv z android tv lub xiaomi mi box S? 3xTAK -> zapisz się na testy -> tutaj -.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 23, Pasjonat
  • 544
  • 597
  • 18

@th863 na początek usuń ze skrzynki nadawczej wszystkie smsy jakie próbowałeś wysłać. Następnie wybieraj kolejno: wiadomości -> skrzynka odbiorcza -> opcje -> Ustawienia -> Wiadomości SMS -> Centrum SMS (SMSC). Tu będzie miejsce na nazwę centrum sms (można wpisać ją dowolnie, ale namawiam do nazwania jej po prostu Orange) oraz numer który dokładnie wpisz: +48501200777. Następnie wyłącz i włącz telefon i wyślij testowego smsa

Sprawdziłem u siebie na telefonie z S60v3 FP2, N8 to S60v5, ale myślę że jest podobnie.

Daj znać co wyszło.

Poziom 12, Recenzent
  • 6
  • 2
  • 0

Przepraszam za przerwę, ale dopadło mnie jakieś choróbsko.

Konfigurację mam aką

Menu >Ustawienia >Ustawienia aplikacji>Wiadomości>Text message>Message centres>centrum wiadomości SIM>Msg. centre number +48790998250>Centr.wiad.SIM>Receive report>Yes>Message validity>Maximum time>Message sent notification> no>Message sent as>test>Preferred connection>GSM/UMTS>Reply via same ctr.>Yes

Ale kiedy próbuję wysłać wiadomość i wysłać pojawia się jakieś SMS Live Editor ( w lewym górnym rogu ekranu )i wiadomość nie wychodzi :-((

Przypomniałem sobie, że tę aplikację SMSLE kiedyś ściągnąłem, miała dawać możliwość dodawania emotikonów, czcionek i in., ale nie działała więc wywaliłem, ale nie dała się do końca odistalować. WIDOCZNIE JAKIŚ WIR.

th863
0 Lubię to
Odpowiedz
Highlighted
Poziom 12, Recenzent
  • 6
  • 2
  • 0

Jeszcze dodam, że kiedy próbuję wysłać wiadomość to też pojawia się możliwość wysłania tylko przez tę aplikację ( SMSLE ) w lewym górnym rogu możliwość wpisania tekstu, możliwość dodania kontaktu, ale mimo próby wysłania nie ma efektu. Może ktoś wie gdzie znajdę tę aplikację to może znowu bym ją zainstalował i wtedy byłaby możliwość normalnego odinstalowania...

Dziękuję za odpowiedzi i czekam na sugestie.

th863
Poziom 23, Pasjonat
  • 544
  • 597
  • 18

[ Edytowane ]

@th863  @Na pewno masz niewłaściwy numer centrum SMS. Zamiast tego +48790... wpisz ten który podałem wyżej co do znaku. Następnie wyłącz i włącz telefon i wyślij nowego testowego SMS-a do siebie. I daj znać co wyszło.

Z tego co piszesz wygląda jakby na telefonie było sporo kombinowanie. Jeśli to możliwe to przywrocilbym go do ustawień fabrycznych co usuneloby sporo śladów tego kombinowania.

Poziom 12, Recenzent
  • 6
  • 2
  • 0

No i w końcu tak zrobiłem.Hard reset i śmiga. Szkoda tylko battery monitora i kilku aplikacji fotograficznych (to była wersja 'jedyna taka', ale w końcu fonik się podniósł 😊 Dziękuję bardzo za pomoc !

th863
0 Lubię to
Odpowiedz