Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

POCO X3 Pro rozłącza internet


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

POCO X3 Pro rozłącza internet

Pokaż aktualne ustawienia APN.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 25
  • 0

POCO X3 Pro rozłącza internet


@Anonimnapisał(-a)

Serwis zawsze tak twierdzi, napisz na MIUI Polska, może tam coś doradzą, bo moim zdaniem oprogramowanie nie dopracowane, inna opcja to płyta główna  ma usterkę, wada ukryta, trzeba by zareklamować wymienić telefon, Xiaomi fajne telefony ma, ale czasem niespodzianki są.


Próbuję to jakoś ogarnąć bo nie da się tak funkcjonować. Dzieki. Napisze. Sprawdzę jeszcze czy z innym operatorem tak się dzieje. Zauważyłem, że ten problem jest często spotykany w X3 Pro, ale nikt nie napisał czy udało mu się to ogarnąć.

 

@Piotrekk85 Czekam na zwrot z serwisu. Miałem wgrane ustawienia domyślne IPv6 i próbowałem na v4 ale bylo to samo. Gdzieś wyczytałem, żeby spróbowa

 

________________
* Scalenie wpisów – moderator Kinga


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 28
  • 0

POCO X3 Pro rozłącza internet

W załączniku aktualne ustawienia. Próbowałem też z IPv6 ale nic nie pomaga. Masakra jest. Rozłącza mi nawet wifi (również od Orange) więc imo na 100% problem z urządzeniem, albo soft, albo hardware. Ja stawiam na usterkę hardware.


Kuchar, do jakiego serwisu oddawałeś? Ja kupiłem w rtv euro agd dwa urządzenia i z oboma są problemy. Poważnie rozważam oddanie obu

 

IMG_20220505_152803.jpg

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 25
  • 0

POCO X3 Pro rozłącza internet

Nie wiem do jakiego serwisu to poszło, gdyż wysyłał to X-kom. Zaktualizowali mi znowu soft do MIUI 13.0.3.

Odebrałem telefon i wrzuciłem drugi sim aby sprawdzić czy w innej sieci będzie to samo i jest jakby lepiej. Na początku były problemy, zacinało, muliło okrutnie, wywaliło mi całkowicie na kilka godzin LTE - był tylko tryb H+. Teraz czasem muli net - 2 razy musiałem wrzucić tryb samolotowy i wróciło do normy. Na chwilę obecną jest jakby lepiej, a już się przygotowywałem do 3 reklamacji. Obserwuję jeszcze.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 18
  • 0

POCO X3 Pro rozłącza internet

X3 pro posiadam i ten sam problem. Czy ktoś może testował kartę SIM w drugim slocie? X3 pro ma dual SIM więc może problem jest tylko na tym pierwszym slocie. Ja mam jeszcze kartę pamięci ale jakby problem ustal po przełożeniu karty to zrzucę sobie dane z karty na telefon.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 28
  • 0

POCO X3 Pro rozłącza internet

Na drugim slocie to samo.

 

Dodatkowo w jednym z telefonów GPS gubi zasięg i mapy Google ciągle wyświetlają "Szukam GPS..." . Nie wiem czy to powiązane, ale wygląda mi to na ogólny problem z łącznością 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 499
  • 1749
  • 12

POCO X3 Pro rozłącza internet

Z tego co czytałem może to być wina Orange lub MIUI 13 które jest niedopracowane.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 25
  • 0

POCO X3 Pro rozłącza internet

@ChiliiPepper ja od niedawna używam slotu karty pamięci do obsługi sim Orange i jak na tym dolnym bywało różnie to tu jest chyba ok. Ciężko mi tu coś więcej powiedzieć, bo telefon miałem już 2 razy na reklamacji i nie stwierdzili problemu... Zaktualizowali MIUI do 13.0.3 i jak odebrałem tel po drugiej to wrzuciłem sim od T-Mobile, aby sprawdzić czy tam też się dzieją takie historie. Na początku bywało różnie - muliło, gubiło neta, zawieszało się na 3G. Musiałem kombinować z trybem samolotowym i zmianą użycia danych między kartami. Później się uspokoiło. Od dziś wyrzuciłem sim T-Mobile i sprawdzam jak się będzie zachowywał sam Orange. Generalnie jest ok, ale to chyba za wcześnie na takie hasła. 🙂 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 18
  • 0

POCO X3 Pro rozłącza internet

To jak możesz proszę daj znać czy na drugim slocie od karty SIM po dłuższym użytkowaniu problem się uspokaja lub rozwiązuje.

Anonim

Nie dotyczy

POCO X3 Pro rozłącza internet

Nikt tego nie przytoczył Xiaomi Poco X3 pro, wychodzi że to problem z oprogramowaniem, brak Volte w Orange też szkodzi, bo połączenia głosowe zrzucają do 3G.