Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odstąpienie od umowy

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Odstąpienie od umowy

@Patrycja25 jeżeli umowa była zawierana poza salonem to 14 dni na odstąpienie. Nie ma żadnego znaczenia, że sprzęt używany. W sumie dopiero w taki sposób można stwierdzić, że nam nie pasuje. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18436
  • 52710
  • 710

Odstąpienie od umowy

@Patrycja25 na pewno będzie przyjęte odstąpienie od umowy wraz ze sprzętem. Warto by było pilotować, na jakim etapie jest rozpatrywane Twoje odstąpienie. Może potrwać nawet tydzień, ale liczy się data wpływu, mimo, że decyzja będzie już grubo po terminie 14 dni.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Odstąpienie od umowy

Bo termin 14 dni jest dla klienta na podjęcie decyzji i nadanie pisma o odstąpieniu.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 39
  • 0

Odstąpienie od umowy

No dobra a druga sprawa to taka, ze wysłałam odstąpienie inpostem na adres   Magazyn Centralny Orange Polska S.A.
ul. Południowa 2
05-850 Ołtarzew

a znalazłam jeszcze ze to Ożarów Mazowiecki ale tego nie wpisałam.   Czy paczka do nich dojdzie?  Pomijając fakt ze nigdzie nie mogłam znaleźć do nich numeru telefonu i adresu mail… to moje drugie zmartwienie ze poprostu paczka się zgubi..


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Odstąpienie od umowy

@Patrycja25  maila do kontaktu od jakiegoś czasu Orange nie udostępnia.

Na Ożarów chyba sprzęty - bo tam jest magazyn.

Wysłałaś Inpostem czyli przez paczkomat, czy jak przesyłkę kurierską?

 

update. w zasadzie jest taki adres:

 

zwrot Detaliczny Orange, Ceva Logistics
ul. Południowa 2
05-850 Ołtarzew


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 39
  • 0

Odstąpienie od umowy

Wysłałam przez paczkomat ale prosto do magazynu.  Z tym ze dokładnie na ten adres Ceva Magazyn Centralny Orange Polska S.A.
ul. Południowa 2
05-850 Ołtarzew

 

czy to dobry adres?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Odstąpienie od umowy

@Patrycja25  jeżeli przez paczkomat, to nie masz się czym martwić, paczka dotrze gdzie trzeba. Nie wiem jak z odstąpieniem, jeżeli wysłałaś to w jednej przesyłce... 

Ja na wszelki wypadek odstąpienie wysłałbym jeszcze raz, tak jak podają w Omnibooku, link do którego wklejałem wcześniej

 

Update. albo dzwoniąc na infolinię, ale wtedy zanotuj kto przyjął.

 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 39
  • 0

Odstąpienie od umowy

Czyli proponujesz żeby papierek czyli odstąpienie wysłać jeszcze raz osobno?Mimo tego ze zostało to już wysłane ze sprzętem? 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Odstąpienie od umowy

@Patrycja25  skoro masz wątpliwości... w sumie poprzestałbym na złożeniu tego oświadczenia telefonicznie, na infolinii, ale zapisałbym kto to przyjął, kiedy (godzina)...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18436
  • 52710
  • 710

Odstąpienie od umowy

Ja wysyłałem odstąpienie z urządzeniem. Paczka docierał tam gdzie potrzeba, odstąpienie było akceptowane.