Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe smartfony w ofercie (Xiaomi)


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Nowe smartfony w ofercie (Xiaomi)

Witam. Mam pomysł. Co gdyby dodać nowe smartfony do Waszego arsenału? Najbardziej brakuje mi Xiaomi np. A1, 4X, 4A itd. Obecnie ze smartfonów owej firmy można wyjść bardzo dobrze

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowe smartfony w ofercie (Xiaomi)

Nie mamy takiej kategorii pomysłów więc raczej merotrycznej odpowiedzi nie będzie.

 

Poza tym Xiaomi nie sa w pełni zgodne z polskimi sieciami (nie tylko jedlj chodzi o częstotliwości lte), ale mmsy, wiafowiado sieciowe, kody mmi... Więc dodanie takich telefonów jawnie w cenniku stworzy problem.

 

Ale dla chcacego też nic trudnego: w sklepach partnerskich można kupić xiaomi z umową Orange.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nowe smartfony

Pewnie za jakiś czas się pojawią ze specyfikacją odpowiednią dla PL Orange. Już w sieciach polskich się pojawiły Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Nowe smartfony w ofercie (Xiaomi)

Tak ja zauważył @Piotrekk85 nie ma jeszcze takiej kategoria w dziale pomysły, dlatego przeniosłem temat do ogólnej dyskusji.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowe smartfony w ofercie (Xiaomi)

Pojawiły, ale w Playu cały czas mmsy nie działają po wifi z włączoną komórkową transmisją danych, komunikaty MMI w Playu są prawie niepotrzebne, więc "problem sam się rozwiązuje".

Aktywnie się udzielam na forum Xiaomi ale niestety jakoś nie widzę światełka w tunelu. Na odczepnego dali wsparcie dla LTE 800 i cześć...

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowe smartfony w ofercie (Xiaomi)