Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nokia 5 - nie dochodzą smsy

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7020
  • 183

Nokia 5 - nie dochodzą smsy

Ale z tego, co kojarzę, nr centrum sms jest zapisywany na SIM, dlatego też podejrzewałbym problem z telefonem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Nokia 5 - nie dochodzą smsy

Nokia 5 jest na Androidzie, więc jak nie ma opcji to trzeba wejść od zaplecza.

 

Wpisz kod *#*#4636#*#* potem wybierz informacje o telefonie. Potem przewiń na dół. Nie naciskaj niczego po drodze. Na samym dole masz smsc i tam naciśnij odśwież. Przepisz nam co masz wpisane.

 

Screenshot_2017-11-05-22-18-06-309_com.android.settings.png

Anonim

Nie dotyczy

Nokia 5 - nie dochodzą smsy

Centrum SMS to +48501200777 a ustawienia można pobrać na telefon. Jeszcze spróbuj tutaj


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Nokia 5 - nie dochodzą smsy


Piotrekk85 napisał(-a):

Nokia 5 jest na Androidzie, więc jak nie ma opcji to trzeba wejść od zaplecza.

 

Wpisz kod *#*#4636#*#* potem wybierz informacje o telefonie. Potem przewiń na dół. Nie naciskaj niczego po drodze. Na samym dole masz smsc i tam naciśnij odśwież. Przepisz nam co masz wpisane.

 

Screenshot_2017-11-05-22-18-06-309_com.android.settings.png


Pokazało mi się to: "+48501200777",145

To dobrze czy źle?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Nokia 5 - nie dochodzą smsy

Tak ma być.
Dla mnie od strony telefonu jest już chyba ok.
I jeszcze pytanie: czy problem dotyczy kilku numerów czy wszystkich?

Teraz to najlepiej zebrać kilka świeżych przykładów (data, godzina i numer, z którego nie doszedł sms) i zgłosić to na BOK http://orange.pl/kontakt lub przez mój Orange. Zaznacz przy zgłoszeniu by kontaktowano się z Tobą telefonicznie (bo smsa możesz nie odebrać).

A masz problem też sam z wysyłaniem smsów?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Nokia 5 - nie dochodzą smsy


Piotrekk85 napisał(-a):
Tak ma być.
Dla mnie od strony telefonu jest już chyba ok.
I jeszcze pytanie: czy problem dotyczy kilku numerów czy wszystkich?

Teraz to najlepiej zebrać kilka świeżych przykładów (data, godzina i numer, z którego nie doszedł sms) i zgłosić to na BOK http://orange.pl/kontakt lub przez mój Orange. Zaznacz przy zgłoszeniu by kontaktowano się z Tobą telefonicznie (bo smsa możesz nie odebrać).

A masz problem też sam z wysyłaniem smsów?

Problem dotyczy na pewno czterech numerów, bo od tych osób mam informacje, że coś mi wysłali a ja nie dostałam wiadomości. O innych przypadkach nie wiem. Nic mi też nie wiadomo o smsach ode mnie, które nie dochodzą do nadawcy. Dziwna sytuacja...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Nokia 5 - nie dochodzą smsy

Jeszcze można by sprawdzić listę blokowanych w ustawieniach telefonu. A jak nie to zostaje zgłoszenie na BOK, najlepiej z przykładami jak wyżej.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Nokia 5 - nie dochodzą smsy

Listę blokowanych już sprawdziłam. Pusta. Jutro z samego rana zgłoszę sprawę do BOK. 

Póki co, dziękuję 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

Nokia 5 - nie dochodzą smsy

hej! @ksia

najlepiej podziękujesz oznaczając wpis, który okazał się najbardziej pomocny 🙂

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.