Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie mogę wysyłać mms z Samsung A6+


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 26
  • 0

Nie mogę wysyłać mms z Samsung A6+

Nie mogę wysyłać mms, wcześniej nie było takiego problemu, dopiero od jakiegoś tygodnia. Przywróciłam domyślne i dalej nic. Pomocy!

9 ODPOW. 9

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nie mogę wysyłać mms z Samsung A6+

@kasik344 trzeba sprawdzić poprawność konfiguracji. Tu masz informacje o konfiguracji:

https://www.orange.pl/omnibook/konfiguracja-internetu-mms-sms-w-telefonie

https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Telefony-i-tablety/R%C4%99czna-konfiguracja-MMS-w-telefonie-z-...

 

Czasami z automatu ustawienia są pobierane jak się wyjmie i ponownie włoży kartę SIM.

Musi też być włączona transmisja danych komórkowych. Inaczej MMS-y nie będą odbierane i wysyłane.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nie mogę wysyłać mms z Samsung A6+

Wył WiFi i sprawdź na transmisji danych komórkowych możliwość wysłania MMS. Jaką taryfę/ofertę posiadasz ? 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 26
  • 0

Nie mogę wysyłać mms z Samsung A6+

Próbowałam, nic to nie daje. Moja taryfa to Orange YES. Tak , jak wspominałam wcześniej jeszcze tydzień temu nie było problemu...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Nie mogę wysyłać mms z Samsung A6+

Zadzwoń na infolinię i zapytaj się czy masz włączoną usługę MMS, może się dezaktywowała.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Nie mogę wysyłać mms z Samsung A6+

@kasik344  tak zapytam, a masz połączenie z internetem na telefonie? możesz wrzucić screeny z ustawień mms i internetu ?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 26
  • 0

Nie mogę wysyłać mms z Samsung A6+

Mam wszystko , konfigurowałam zgodnie z instrukcjami Orange

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nie mogę wysyłać mms z Samsung A6+


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Nie mogę wysyłać mms z Samsung A6+

Zadzwoń na infolinię i dopytaj się co jest nie tak. My tu jesteśmy zwykłymi użytkownikami i nie mamy wglądu w sieć. Jak jesteś pewna że wszystko ok skonfigurowane po Twojej stronie, zostaje Ci kontakt z infolinią.

 

A jeszcze mam w sumie inne pytanie, nie miałaś ostatnio aktualizacji oprogramowania telefonu w tym czasie? Dla testu możesz spróbować też innej aplikacji od SMS/MMS na telefonie, jak masz androida, to sciągnij dla testu appkę Textra i zobacz czy tam będzie wysyłać MMSy.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nie mogę wysyłać mms z Samsung A6+

@kasik344 , SMSy wysyłasz bez problemów ?

 

Masz jakiś pakiet z MMS lub jeśli nie, to środki na koncie głównym na wysłanie MMSa ?