Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Moja aplikacja Funbox nie dziala na telefonie

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Moja aplikacja Funbox nie dziala na telefonie

@antosTrochę dziwne czy wyłączałeś/włączałeś telefon po instalacji aplikacji ?


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 6
  • 1

Moja aplikacja Funbox nie dziala na telefonie

Juz kilka razy wlaczalem i wylaczalem telefon a nawet kilka razy pobieralem na nowo aplikacje Moj Funbox
Anonim

Nie dotyczy

Moja aplikacja Funbox nie dziala na telefonie

@antos, masz aplikację mój Funbox na pulpicie? To wyjdź ze wszystkiego na pulpit i odpal appkę Mój Orange, stuknij w  w ikonkę FunBox...pojawi  się okienko Informacja...Przechodzisz do...OK Google Play Store> Mój Funbox>Otwórz>hasło modemu>Ok i jesteś tutaj 

Mój FB.jpg


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 6
  • 1

Moja aplikacja Funbox nie dziala na telefonie

Dzwonilem do BOK-u ,przeszlem piec dzialow i nie wiedza do czego jest Moj Funbox.Nieuki i patologia.Mam dzwonic na *900
Anonim

Nie dotyczy

Moja aplikacja Funbox nie dziala na telefonie

@antosNie dzwon na *900 tylko podejść do salonu Orange a może jakaś aplikacja coś blokuje albo masz mało pamięci w telefonie.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 6
  • 1

Moja aplikacja Funbox nie dziala na telefonie

Nie bede dzwonil na*900 bo minuta kosztuje 1,99 zl.Bede szukal jakiegos salonu z fachowcem , bo juz w jednym bylem ale to specjalista jak ci z BOK-u. A co do pamieci to mam 48 GB wolnego.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Moja aplikacja Funbox nie dziala na telefonie

@antos  zrób może często zalecaną procedurę... odinstaluj appkę i zainstaluj na nowo. Zapewniam Cię, że jeśli mnie pamięć nie myli, pierwsze uruchomienie wymaga przesunięcia ekranów... może ze dwa razy... potem aby w pełni korzystać z możliwości aplikacji musisz się do niej zalogować danymi jak byś logował się do routera przez WWW - to o czym wcześniej pisałem i jak pokazałem na pierwszym zrzucie.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 6
  • 1

Moja aplikacja Funbox nie dziala na telefonie

Kilka razy to robilem bez efektu.Zastanawiam sie czy to nie przez Oreo? Ale raczej nie.
Anonim

Nie dotyczy

Moja aplikacja Funbox nie dziala na telefonie

@antosRaczej tak przez Oreo.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 6
  • 1

Moja aplikacja Funbox nie dziala na telefonie

Jak przyjdzie Corka to sprobuje na jej telefonie