Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mimo włączonego WiFi Calling w telefonie Pixel 8, nie działają połączenia przez wifi.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Mimo włączonego WiFi Calling w telefonie Pixel 8, nie działają połączenia przez wifi.

Hej,

W moim Pixelu 8 po grudniowej aktualizacji (UQ1A.231205.015 orange_pl-52000000003.11 2023-12-06) mam możliwość włączenia Połączeń przez Wi-Fi natomiast nic to nie zmienia i wygląda na to, że rozmowy są wykonywanie klasycznie.

W menu serwisowym (*#*#4636#*#*) mam
Rejestracja w usłudze IMS:

Niezarejestrowane

Voice over LTE: Brak dostępu

Voice over WiFi: Brak dostępu
Rozmowy wideo: Brak dostępu
Interfejs UT: Brak dostępu


Czy to to oznacza, że coś mam zablokowane po stronie operatora? Karta SIM w Orange Love.

 

________________
* Post przeniosłem z tematu 5G i VoLTE na Google Pixel 6/7/8 – moderator Michał

5 ODPOW. 5

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 12
  • 0

Mimo włączonego WiFi Calling w telefonie Pixel 8, nie działają połączenia przez wifi.

p7 Orange love


Screenshot_20231218-091607.png


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13052
  • 53576
  • 622

Mimo włączonego WiFi Calling w telefonie Pixel 8, nie działają połączenia przez wifi.

@Michlos  zawsze warto zapytać na infolinii 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Mimo włączonego WiFi Calling w telefonie Pixel 8, nie działają połączenia przez wifi.

Na czacie się dowiedziałem, że usługi te są wyłączone na mojej karcie. Wydawało by się, że takie rzeczy powinny być domyślnie włączone...

Pozdrawiam


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13052
  • 53576
  • 622

Mimo włączonego WiFi Calling w telefonie Pixel 8, nie działają połączenia przez wifi.

@Michlos czyli czasem warto zadzwonić, tym bardziej mając pewność, że sama usługa ogólnie na tym smartfonie działa...

Infolinia darmowa, więc i informacja bezpłatna. Ty akurat wybrałeś czat, ale info to samo 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 43
  • 133
  • 0

Mimo włączonego WiFi Calling w telefonie Pixel 8, nie działają połączenia przez wifi.

Michlos W ogóle nie jesteś zarejestrowany w usłudze IMS, w tym problem. Znalazłem gdzieś że kod ##72786# powoduje zresetowanie ustawień sieci i ponowne wysłanie wiadomości rejestrujących w usługach operatora. A dobra, teraz przeczytałem, że masz zablokowane od strony operatora, no to się wyjaśniło.