Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Maxcom mm720 - jak ustawić MMS?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Maxcom mm720 - jak ustawić MMS?

A próbowałeś to usunąć i dodać konfigurację na nowo?

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Maxcom mm720 - jak ustawić MMS?

Dzięki @Wojciech45, że dałeś nam o tym znać... Spróbujemy może coś jeszcze pogłówkować Emotikon: zakłopotany.... Na razie do głowy przychodzi mi jedynie reset aparatu do ustawień fabrycznych. Może inni uczestnicy tej dyskusji mają jakiś inny pomysł? Szczęśliwy mężczyzna

/Edit: o @Piotrekk85 już "obczaja" Mrugający robot


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 16
  • 0

Maxcom mm720 - jak ustawić MMS?

tak, wpisywałem wszystko od początku i dalej nic


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Maxcom mm720 - jak ustawić MMS?

A mógłbyś sprecyzować nic?

1) czy problem jest z wysyłką czy odbiorem mmsów? czy jednym i drugim?
2) co się dzieje przy próbie wysyłki mmsa? pojawia się jakaś ikonka na górze telefonu?
3) co się przy próbie odbioru mmsa? dostajesz jakąś wiadomość? np. pobranie nieudane lub o możliwości obejrzenia na portalu orange.pl?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Maxcom mm720 - jak ustawić MMS?

I jeszcze kilka pytań:
1) to numer na kartę czy abonament?
2) czy wcześniej na tym numerze działały mmsy np. w innym aparacie?
3) czy to stało się nagle czy od początku nie działają mmsy?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Maxcom mm720 - jak ustawić MMS?

Cześć, podbijam temat, czy ktoś może podać poprawną konfigurację na tym telefonie? Internet + mms.

Wcześniej nie było problemu na poprzednim telefonie. Wpisywałem już konfigurację podaną w tym wątku, jak i tą z pomocy Orange, gdzie instrukcja nie pokrywa się z opcjami w menu(!!!). Nadal bez skutku. Nie można wysłać ani odebrać mms. Numer jest na kartę. Nie działa od początku na MaxComie.

 

Update1: Skonfigurowałem poprawnie internet, mms dochodzi, lecz nie może się pobrać, ustawiam proxy 192.162.6.104:8080, gdzie popełniam błąd. Jutro będę działał metodą prób i błędów.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Maxcom mm720 - jak ustawić MMS?

Coś się udało?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Maxcom mm720 - jak ustawić MMS?

Mi się udało pobrać, ale zdjęcie musi być pomniejszone przed wysyłką i to znacznie...


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Maxcom mm720 - jak ustawić MMS?

@Wojciech45 Udało Ci się rozwiązać ten problem z komunikatem: "Błąd: połączenie COM" przy wysyłaniu i odbiorze MMS? 
Ja mam ten problem w MM831. Wcześniej miałem ten sam model tel brandowany z plus i wszystko działało OK tylko niechcący rozwaliłem wyświetlacz (wylał się w połowie od góry) ale telefon mi się podobał więc kupiłem drugi ale tym razem jest bez brandingu i mam ten problem. Żeby było ciekawiej APN mms od razu w obu był ustawiony tak samo. Gdy kartę włożę do rozwalonego odbiera cały mms od razu. Natomiast gdy włożę do nowego pojawia się w odbiorczej wiadomość "no subject" i gdy wybiorę opcję "pobierz" to pojawia się komunikat "Błąd: połączenie COM" i zaraz po tym mignie chwilę literka H na pasku u góry. Czy ma ktoś pomysł w czym może być problem?