Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

MMS grupowy - Huawei Mate20


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

MMS grupowy - Huawei Mate20

Witam,

Posiadam telefon Huawei Mate20, do obsługi wiadomości używam domyślnej aplikacji.

Proszę o wyjaśnienie problemu z MMSami.

Od kilku miesięcy mam problem z odbieranymi MMSami. Gdy ktoś wysyła mi zdjęcie to w wiadomościach tworzy się nowy wątek jako MMS grupowy - grupa to osoba wysyłająca MMSa i ja (informacyjnie - mam siebie wpisanego w kontaktach). Jest to o tyle irytujące, że gdy rozmowa jest kontynuowana jako SMS, to trafia już do wątku, gdzie jest tylko ta druga osoba (czyli można powiedzieć, do "normalnego" wątku). Efektem tego jest fakt, że z daną osobą mam dwa wątki w wiadomościach - jedna z tekstem SMSów, a drugi ze zdjęciami. Czy można jakoś połączyć te wątki? Czy jest możliwość, aby nie tworzyły się wątki z MMSami grupowymi?

 

W zaawansowanych ustawieniach wiadomości mam do wyboru:

1. "Wyślij SMS-a z odpowiedzią do wszystkich odbiorców - otrzymasz osobne odpowiedzi (wiadomość masowa)

2. Wyślij MMS-a z odpowiedzią do wszystkich odbiorców (MMS grupowy)

Jednak obojętne co wybiorę i tak po otrzymaniu wiadomości ze zdjęciem wpada ona do wątku z MMS grupowym.

 

Przekopałem już różne fora i wszystkie (?) ustawienia w telefonie, ale nie znalazłem nigdzie rozwiązania problemu. Pamiętam, że wiosną pojawił się w telefonie jakiś monit z MMS grupowymi i zakładam, że jest to z tym związane, ale nie pamiętam już jego treści.

 

 

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

MMS grupowy - Huawei Mate20

Jeśli w ustawieniach nie ma opcji do wiadomości grupowych lub czatu, to zostaje skorzystanie z innej aplikacji do wiadomości.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

MMS grupowy - Huawei Mate20

Dziękuję za odpowiedź, ale oczekiwałem innego rozwiązania.

Rozwiązanie typu zmień aplikację lub zmień telefon nie satysfakcjonuje mnie.

Może ktoś na forum też się zetknął z przedstawioną przeze mnie sytuacją na tym modelu telefonie.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

MMS grupowy - Huawei Mate20

Pokaż szczegóły
8

Witam, mam ten sam problem z p30 lite.... Od kilku tygodni to samo tworzy się nowy wątek nadawcy i ja..... Czy jakoś Pan rozwiązałem ten problem? Pozdrawiam 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 63
  • 227
  • 0

MMS grupowy - Huawei Mate20

Proszę spróbować wpisać swój numer telefonu w ustawieniach zaawansowanych aplikacji Wiadomości. W Wiadomościach grupowych proszę wybrać "Wyślij SMS-a z odpowiedzią do wszystkich odbiorców...(wiadomość masowa). Nie mam Huawei ale korzystam z takich ustawień i wszystko jest ok.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

MMS grupowy - Huawei Mate20

Witam w4ld. Bardzo dziękuję za pomoc 🤗 pomogło 😊 Pozdrawiam 

Pokaż szczegóły