Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange z ofertą laptopów: HP 255 G7 oraz Techbite ARC

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18398
  • 52616
  • 705

Orange z ofertą laptopów: HP 255 G7 oraz Techbite ARC

Na stronie blog Orange pojawiła się oferta laptopów na raty:

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/potrzebujesz-laptopa-mamy-je-w-ratach-0/

Polecane są trzy modele, ale jak wszedłem na stronę sklepu Orange:

https://www.orange.pl/sklep

to okazało si, że już model HP Omen 17 dla graczy jest chwilowo niedostępny. Czyżby w przeciągu kilku godzin aż tak szybko się rozeszły? Czy może Orange posiadał mały zapas magazynowy?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Orange z ofertą laptopów: HP 255 G7 oraz Techbite ARC

@ketrasaArtur wydaje mi się, że ten Techbite to jest typowo laptop dla wykładowcy, który potrzebuje podręcznego urządzenia do odpalenia prezentacji. Nic szczególnego, ale bywają gorsze sprzęty. Na tym ma pójść przeglądarka i Microsoft Office, nic ponadto 😄

 

Edit:

@Bartłomiej uważam, że fajnie by było, gdyby powiększyć ofertę o tanie tablety, mam wrażenie siedząc na grupach technologicznych, że wracają powoli do łask 🙂 a co do laptopów, to wydaje mi się, że brakuje takiego typowego średniaka - lepszego, niż HP 255 G7, coś z czterema albo ośmioma rdzeniami, np i5 starszej generacji, albo dobry odpowiednik z AMD i lepsza karta graficzna, typu GTX 950M 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Orange z ofertą laptopów: HP 255 G7 oraz Techbite ARC

Spodziewam się, że teraz coraz ciężej będzie utrzymać stałość dostaw, nie wiem, trzeba by było sprawdzić, jakie są teraz regulacje prawne co do przywozu sprzętu zza granicy


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8395
  • 53

Orange z ofertą laptopów: HP 255 G7 oraz Techbite ARC

Heja, o ile można powiedzieć, że dwóch pierwszych jest pod czterocyfrowym dostatkiem, to Omen trafił w znacznie mniejszej ilości - faktem jest też to, że jak się pojawia - to rozchodzi się jak ciepłe bułeczki.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18398
  • 52616
  • 705

Orange z ofertą laptopów: HP 255 G7 oraz Techbite ARC

HP 255 G7 to jeszcze z nim da się coś niecoś zrobić, ale Techbite ARC - to już porażka. Już lepiej za te pieniądze kupić smartfona, ewentualnie coś niecoś dołożyć i kupić coś lepszego. Tam pewnie wchodzą gołe okienka i to pewnie zdrowo okrojone, żeby kawałek miejsca zostało an coś. Czy Orange opłaca się takie laptopiki wrzucać do oferty?

HP OMEN 17 całkiem fajne parametry, ale ponad 5k nie dam za laptopa.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Orange z ofertą laptopów: HP 255 G7 oraz Techbite ARC

@ketrasaArtur wydaje mi się, że ten Techbite to jest typowo laptop dla wykładowcy, który potrzebuje podręcznego urządzenia do odpalenia prezentacji. Nic szczególnego, ale bywają gorsze sprzęty. Na tym ma pójść przeglądarka i Microsoft Office, nic ponadto 😄

 

Edit:

@Bartłomiej uważam, że fajnie by było, gdyby powiększyć ofertę o tanie tablety, mam wrażenie siedząc na grupach technologicznych, że wracają powoli do łask 🙂 a co do laptopów, to wydaje mi się, że brakuje takiego typowego średniaka - lepszego, niż HP 255 G7, coś z czterema albo ośmioma rdzeniami, np i5 starszej generacji, albo dobry odpowiednik z AMD i lepsza karta graficzna, typu GTX 950M 

Anonim

Nie dotyczy

Orange z ofertą laptopów: HP 255 G7 oraz Techbite ARC

@ketrasaArtur  przy obecnej sytuacji, im tańszy laptop tym ma większe branie, nowe budżetowe procesory są tanie, można przyzwoity laptop wyprodukować, Asus czy Huawei ma takie w ofercie 😎