Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Lg g6

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Lg g6

Mam pytanie . przedlozylem umowe na telefon . dostalem wczoraj . a dzis patrze ze zbtylu na odudowie bo jest ze szkla jest pekniecie . gwarancja to uzna . dodam ze tel mi nie upadl nigdzie obchodzilem sie z nim jak z jajkiem i nie wiem co zrobic jakies pomysly . na rezyganacje umowy mam 14 dni .ktos cos podpowie
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Lg g6

To niestety Twoja decyzja.

Każdy krok jest obarczony ryzykiem.
Jeśli przysługuje Ci odstąpienie, może warto z tego zacząć, ba najmniej czasu - ale jest ryzyko że aparat nie będzie przyjęty jako uszkodzony.
Gwarancja, rękojmia - też zawsze nie ma pewności na 100%.

Czy jakaś reklamacja w firmie kurierskiej? nie zawsze uszkodzenie było w transporcie.

Naprawdę jednoznacznej ścieżki nie ma w takiej sytuacji.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Lg g6

To niestety Twoja decyzja.

Każdy krok jest obarczony ryzykiem.
Jeśli przysługuje Ci odstąpienie, może warto z tego zacząć, ba najmniej czasu - ale jest ryzyko że aparat nie będzie przyjęty jako uszkodzony.
Gwarancja, rękojmia - też zawsze nie ma pewności na 100%.

Czy jakaś reklamacja w firmie kurierskiej? nie zawsze uszkodzenie było w transporcie.

Naprawdę jednoznacznej ścieżki nie ma w takiej sytuacji.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Lg g6

@Hfd44g3 spróbuj reklamacji, ale szanse nikłe, jeżeli nie sprawdzałeś przy kurierze. Nie ma jak udowodnić że akurat Tobie się to nie stało...Zrezygnować  umowy możesz w przypadku kiedy nie jesteś zadowolony z usługi. Co do uszkodzeń sprzętu, może być ciężko...chyba ze zamówiłeś ubezpieczenie na takie ewentualności...to jest moja dedukcja, jeśli tak nie jest, proszę o korektę 😉

 

Pozdrawiam

Maciej

 

@edit: heh, @Piotrekk85, znowu mnie ubiegłeś 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Lg g6

Ale reklamacja czego? usług telekomunikacyjnych - czeka się miesiąc.
Rękojmia - 2 tygodnie i mija czas na odstąpienie.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Lg g6

@Piotrekk85, reklamację na przesyłkę, ale opisałem jak to wygląda...


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Lg g6

Niestety przy kurierze tel byl sprawdzony i bylo ok . czyli od odstapienia od umowy moga nie przyjac uszkodzonego sprzetu lipa a to pisze gdzies w umowie na jakiej zasadzie jest odstapienie od umowy

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Lg g6

W umowie tego nie ma, regulacje są w ustawie o prawach konsumenta. Telefon może mieć ślady użytkownika.
Zawsze możesz spróbować, tracisz wtedy jedynie czas.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Lg g6

Wlasnie po czytalem regulamin ktory mi przyslali . i od odstapienia od umowy telefon nie moze być uszkodzony i musi nadawac sie do użytku . tel nadaje sie do uzytku ale jest uszkodzony . a w dodatku moze każą za niego placic jak bym chcial rezygnowac . a tel tani nie jest

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Lg g6

@Hfd44g3, niestety pozostaje Ci doczekać zakończenia umowy, lub rezygnacja z niej i zwrot "kasy" za telefon... 😞


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Lg g6

Rozumiem . jednym slowem topowe smartfony z certyfikatem wojskowym to bujda dla klijentow . zostanie tak jak jest