Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy karta sim uszkodziła telefon?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Czy karta sim uszkodziła telefon?

Witam,

 

mam problem ponieważ dwa miesiące po zakupie nowego telefonu marki Xiaomi, telefon niespodziewanie z dnia na dzień przestał działać. Nie reaguje na nic. Nie działa pod zasilaniem, usb w komputerze czy też nie da się wybudzić go w trybie hard reset ogólnie cegła. No cóż telefon oddam do serwisu na gwarancję. Postanowiłem przełożyć kartę sim do innego telefonu i z niego korzystać. Był to LG G3. Nieoczekiwanie telefon po dwóch dniach również przestał działać. Dokładnie te same objawy co w/w Xiaomi. Więc mam już dwa uszkodzone telefony. Jedyne co łączy oba te telefony to ta sama karta sim. Żaden z nich wcześniej nie upadł, ani nie został zalany. Być może to przypadek, a być może coś jest na rzeczy. Nie mam zamiaru ryzykować kolejnego sprzętu. Stąd moje pytanie w temacie. Czy jest ktoś w stanie mi pomóc?

 

Pozdrawiam

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Czy karta sim uszkodziła telefon?

@Adrian1994Na forum raczej nie mama możliwość.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Czy karta sim uszkodziła telefon?

Znalazłem w archiwum forum Orange post z 2012r.

http://www.orange.pl/fid,4002278347,id,1494900115,title,karta-sim-uszkadza-telefon,forumthread.html

Mam identyczną sytuację.

Czy istnieją jeszcze te urządzenia do testowania kart?

gdzie w okolicach łodzi mógłbym taki test wykonać?

 

Pozdrawiam


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Czy karta sim uszkodziła telefon?

Na dziś testery są rzadkością. Pójdź do salonu najlepiej firmowego i poproś o wymianę sim.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Czy karta sim uszkodziła telefon?

Czy jeżeli faktycznie powodem uszkodzenia była karta sim mam jakiekolwiek podstawy aby ubiegać się o zwrot kosztów naprawy telefonu?