Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak wyłączyć używanie nadajników GSM do określania lokalizacji w telefonie z systemem Android?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32541
  • 37242
  • 1375

Jak wyłączyć używanie nadajników GSM do określania lokalizacji w telefonie z systemem Android?

Uroki Androida 6.0.

Podobno w 8.0 jest to naprawione, ale nie mam pewności na 100%.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Jak wyłączyć używanie nadajników GSM do określania lokalizacji w telefonie z systemem Android?

To co pokazałeś skutkuje na podstawie każdej innej apki ale nie google. (Tzn w każdej aplikacji mogę wyłączyć lokalizację - i OK - i to rozumiem)

 

W żądaniu do lokalizacji Google klikając (Tak jak w innych apkach) na suwak lokalizacji otrzymuje ponownie plansze główną w której mogę jedynie wyłączyć na górnej belce cała lokalizację - dla wszystkich, wszędzie a nie jedynie googlowską.

 

Ty pokazałeś mi jak to skutkuje na grze a nie na Google

 

Pokaż mi czy uda Ci sie wyłączyć suwak lokalizacji na ostatnim Twoim zrzucie. U mnie to przenosi mnie do górnej belki.

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32541
  • 37242
  • 1375

Jak wyłączyć używanie nadajników GSM do określania lokalizacji w telefonie z systemem Android?

U mnie działa, ale jest komunikat, że "aplikacja może działać nieprawidłowo"- po zatwierdzeniu jest ok. Tylko mam inny model, więc u Ciebie może być ciut inaczej albo tego nie być. Niestety czekać na aktualizację softu nie ma co.

Się zastanawiam, czy w Google Play nie ma jakiejś apki do sterowania tym (ale tak na szybko nic nie znajduję). Proponuję napisać może też na forum Android Polska, ew jak znasz dobrze angielski na XDA Developers Android.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Jak wyłączyć używanie nadajników GSM do określania lokalizacji w telefonie z systemem Android?

Czyli zgadzamy sie do tego że google namierza mnie po GSMie i nie możemy tego wyłączyć (Chyba że w ogóle) bo taki mamy andek 6?

 

Ale dokładnie sprawdzałeś że nic Ci się sączy się w tle?

 

PS: Jakby CI wpadała w oko jakaś apka do sterowania tym - Z góry Dzięki!

Anonim

Nie dotyczy

Jak wyłączyć używanie nadajników GSM do określania lokalizacji w telefonie z systemem Android?


Matepi napisał(-a):

Czyli zgadzamy sie do tego że google namierza mnie po GSMie i nie możemy tego wyłączyć (Chyba że w ogóle) bo taki mamy andek 6? PS: Jakby CI wpadała w oko jakaś apka do sterowania tym - Z góry Dzięki!


@Matepi, a może aktualizacja Andka ?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Jak wyłączyć używanie nadajników GSM do określania lokalizacji w telefonie z systemem Android?

Niestety root.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32541
  • 37242
  • 1375

Jak wyłączyć używanie nadajników GSM do określania lokalizacji w telefonie z systemem Android?

Akurat nie jest mi potrzebne. Raczej sam czasami tworzę aplikacje na Androida - więc jestem "ten zły" Emotikon: zakłopotany

 

Radzę spojrzeć na wszystkie apki, bo nie tylko google z tego korzysta. Choć ciężko mieć zaakceptowaną aplikację w sklepie.