Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak utrwalić zapis dzwonków w Samsungu?

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Jak utrwalić zapis dzwonków w Samsungu?

Przeniosłem sobie przy pomocy bluetootha fajne dzwonki na smartfona. Widzę ich, że są przeniesione, ale nie wiem, jak je utrwalić/zapisać/dodać, by były na standardowej liście producenta. Bowiem chciałbym sobie zmienić na moje.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Jak utrwalić zapis dzwonków w Samsungu?


vdsl2 napisał(-a):

@burebusekNa liście oryginalnej producenta nie będą widoczne dzwonki tylko w pobranych.


@Anonim, no więc po kolei: @Piotrekk85,trochę inaczej to działa, jak na filmie: Ustawienia > Dźwięki i wibracje > Wybór dźwięków > Dzwonek - naciskasz na wybrany dzonek, wcześniej wyłączając Tylko wyróżnione > Twój wybór i wciskasz Gotowe. Ponieważ przesłałem ich więcej, procedura od początku ta sama. Samsung utworzył dwa albumy i sklasyfikował je po swojemu. Np. dźwięk Sony Ericsson był zdobyty "podstępnie", więc wrzucił go do swoich dźwięków, natomiast dwa oficjalne do oddzielnego z nazwą producenta telefonu, czyli Sony. Więc nie jest to prawdą, co mówisz @Anonim
Natomiast w oficjalnych powiadomieniach dźwiękowych nie można nic dodać obcego. Lista jest nie do ruszenia, bo nie ma tam opcji dostosowań. Tylko w zegarze można dodać swoje i zmienić. A do listy oficjalnej Samsunga można.

moje dźwięki 1.PNGdźwięki Sony 2.PNGsygnał tel. 3.PNG

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Jak utrwalić zapis dzwonków w Samsungu?

https://youtu.be/UadrvETgxFI
może to pomoże?
Anonim

Nie dotyczy

Jak utrwalić zapis dzwonków w Samsungu?

@Piotrekk85, poradnik jest do opanowania. Powinny w takim razie wszystkie się zapisać. Jutro spróbuję i dam znaćEmotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Jak utrwalić zapis dzwonków w Samsungu?

@AnonimNa liście oryginalnej producenta nie będą widoczne dzwonki tylko w pobranych.

Anonim

Nie dotyczy

Jak utrwalić zapis dzwonków w Samsungu?


vdsl2 napisał(-a):

@burebusekNa liście oryginalnej producenta nie będą widoczne dzwonki tylko w pobranych.


@Anonim, no więc po kolei: @Piotrekk85,trochę inaczej to działa, jak na filmie: Ustawienia > Dźwięki i wibracje > Wybór dźwięków > Dzwonek - naciskasz na wybrany dzonek, wcześniej wyłączając Tylko wyróżnione > Twój wybór i wciskasz Gotowe. Ponieważ przesłałem ich więcej, procedura od początku ta sama. Samsung utworzył dwa albumy i sklasyfikował je po swojemu. Np. dźwięk Sony Ericsson był zdobyty "podstępnie", więc wrzucił go do swoich dźwięków, natomiast dwa oficjalne do oddzielnego z nazwą producenta telefonu, czyli Sony. Więc nie jest to prawdą, co mówisz @Anonim
Natomiast w oficjalnych powiadomieniach dźwiękowych nie można nic dodać obcego. Lista jest nie do ruszenia, bo nie ma tam opcji dostosowań. Tylko w zegarze można dodać swoje i zmienić. A do listy oficjalnej Samsunga można.

moje dźwięki 1.PNGdźwięki Sony 2.PNGsygnał tel. 3.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Jak utrwalić zapis dzwonków w Samsungu?

Wszystko już "gra"?
Anonim

Nie dotyczy

Jak utrwalić zapis dzwonków w Samsungu?


Piotrekk85 napisał(-a):
Wszystko już "gra"?

@Piotrekk85, gra i "buczy" Emotikon: Bardzo szczęśliwy Mogę Ci podesłać, jak chceszEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Jak utrwalić zapis dzwonków w Samsungu?

Jak to mawiają "szewc bez butów chodzi", więc ma dzwonek domyślny 😉