Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak przenieść kontakty z pamięci na kartę sim w Samsung GT-E1150


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 3
  • 0

Jak przenieść kontakty z pamięci na kartę sim w Samsung GT-E1150

Witam, telefon mamy, na karcie sim zapisanych 65 kontaktów, a w pamięci telefonu 2 kontakty. Niby tylko 2, ale co szkodzi zapytać 😉 Szukałem w google i nie znalazłem rozwiązania, instrukcja obsługi też nie pomogła. Może komuś się udało, bo nowy telefon czeka na sim?

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Jak przenieść kontakty z pamięci na kartę sim w Samsung GT-E1150

Spisz te dwa numery na katkę papieru, wykasuj je następnie z pamięci telefonu i wprowadź je ponownie - wpisując nowy kontakt w takim telefonie powinien być wybór - zapisz w pamięci telefonu lub na karcie sim. Samsung X660 którego używam ma taką opcję 🙂 Pozdrawiam.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Jak przenieść kontakty z pamięci na kartę sim w Samsung GT-E1150

W telefonie wstępnie ustawione jest zapisywanie kontaktów w pamięci telefonu. Aby zmienić lokalizację pamięci, w trybie menu wybierz kolejno Kontakty → Ustawienia → Domyślna pamięć zapisu → lokalizacja pamięci.

@qbasso to znalazłem w instrukcji...

myślę, że można wybrać właściwości zapisanego numeru i zrobić kopię na karcie SIM.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 3
  • 0

Jak przenieść kontakty z pamięci na kartę sim w Samsung GT-E1150

Sorry za zamieszanie, "odkryłem" w końcu opcję kopiuj z telefonu na kartę sim 🙂 Kombinowałem bez karty sim, żeby mi wyświetliło te 2 kontakty to bym sobie spisał numer, ale cały czas mi wyskakiwało "włóż kartę sim".


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Jak przenieść kontakty z pamięci na kartę sim w Samsung GT-E1150


qbasso napisał(-a):

Sorry za zamieszanie, "odkryłem" w końcu opcję kopiuj z telefonu na kartę sim 🙂 Kombinowałem bez karty sim, żeby mi wyświetliło te 2 kontakty to bym sobie spisał numer, ale cały czas mi wyskakiwało "włóż kartę sim".


@qbasso Ważne że cel osiągnięty 🙂