Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak przenieść dane z tel. z wcześniejszym Androidem (obsł. Kies) do tel. z Android 4 (obsł. Kies 3)?

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Jak przenieść dane z tel. z wcześniejszym Androidem (obsł. Kies) do tel. z Android 4 (obsł. Kies 3)?

Dziękuję za próbę naprowadzenia mnie na rozwiązanie. Okazało się, że od 1 stycznie Orange zmienił taryfy (oczywiście na niekorzyść dla klientów). Teraz mam inny problem: jak przenieść dane z telefonu obsługiwanego przez Kies (z wcześniejszym androidem) do telefonu z androidem 4 obsługiwanym przez Kies 3? Karta SIM z pierwszego jest aktywna do momentu aktywowania karty SIM z drugiego, a potem jest blokowana. Zupełnie nie wiem jak sobie z tym poradzić. Bardzo proszę o pomoc.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17810
  • 186

Jak przenieść dane z tel. z wcześniejszym Androidem (obsł. Kies) do tel. z Android 4 (obsł. Kies 3)

@Miła sprawdziłbym rozwiązania podane na tej stronie ... jest tam poradnik filmowy o tworzeniu kopii zapasowej i przywracaniu danych z telefonu za pomocą aplikacji Kies - podanej przez Ciebie.  Albo drugi filmik - o kopiowaniu kontaktów tą samą aplikacją.

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Jak przenieść dane z tel. z wcześniejszym Androidem (obsł. Kies) do tel. z Android 4 (obsł. Kies 3)

Jakie dane chcesz przenieść?

jakie modele aparatów?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17810
  • 186

Jak przenieść dane z tel. z wcześniejszym Androidem (obsł. Kies) do tel. z Android 4 (obsł. Kies 3)

@Miła sprawdziłbym rozwiązania podane na tej stronie ... jest tam poradnik filmowy o tworzeniu kopii zapasowej i przywracaniu danych z telefonu za pomocą aplikacji Kies - podanej przez Ciebie.  Albo drugi filmik - o kopiowaniu kontaktów tą samą aplikacją.