Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Irytujący problem z telefonem po powrocie z serwisu.

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Irytujący problem z telefonem po powrocie z serwisu.

Tydzień temu odebrałam swój telefon ( Sony Xperia M4 Aqua) z salonu. Był w serwisie, ponieważ nie działał mi wyświetlacz. Od momentu, w którym go wzięłam telefon nie działał tak jak prze naprawą. Wolno działa, wiesza się, brakuje na nim pamięci ( nic nie mogę odinstalować bo przy niepotrzebnych aplikacjach takiej opcji nie ma), ma problemy z łączeniem się, z Wi-Fi, interfejs jest zupełnie inny, niż wcześniej. Nie jestem zadowolona z tej naprawy. Mam wrażenie, że wrócił w gorszym stanie, niż go oddałam. Wcześniej tylko był czarny wyświetlacz.
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Irytujący problem z telefonem po powrocie z serwisu.


Japonia napisał(-a):

@vdsl2Telefon oddałam do salonu Orange.


@Japonia Jeśli telefon kupiłaś od Orange, to mogłaś skorzystać z dwóch uprawnień:

a) gwarancja producenta

b) rękojmia sprzedawcy...

 

zakładam jednak, że korzystałaś z pierwszego rozwiązania a salon tylko pośredniczył w przekazaniu telefonu do serwisu. To że zmienił się interfejs sugeruje, że masz zmienione oprogramowanie systemowe - android... w zasadzie w dokumencie z serwisu powinna być informacja co zrobiono. Skoro się wiesza, jeśli jest to bardzo uciążliwe, uczepiłbym się tej niesprawności i skorzystał z prawa do reklamacji, zgłosił się ponownie do salonu. Z tym, że ja preferuję korzystanie z prawa do rękojmi, daje więcej możliwości prawnych, poza tym jak sama nazwa wskazuje dochodzisz swoich praw od sprzedawcy. Poczytaj o rękojmi np. na stronach UOKiK o prawach konsumenta.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Irytujący problem z telefonem po powrocie z serwisu.

@JaponiaA gdzie był oddany telefon do serwisu Sony czy w salonie Orange?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Irytujący problem z telefonem po powrocie z serwisu.

@AnonimTelefon oddałam do salonu Orange.

Anonim

Nie dotyczy

Irytujący problem z telefonem po powrocie z serwisu.

@JaponiaTo reklamuj jeszcze raz niech wysyłają do serwisu. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Irytujący problem z telefonem po powrocie z serwisu.


Japonia napisał(-a):

@vdsl2Telefon oddałam do salonu Orange.


@Japonia Jeśli telefon kupiłaś od Orange, to mogłaś skorzystać z dwóch uprawnień:

a) gwarancja producenta

b) rękojmia sprzedawcy...

 

zakładam jednak, że korzystałaś z pierwszego rozwiązania a salon tylko pośredniczył w przekazaniu telefonu do serwisu. To że zmienił się interfejs sugeruje, że masz zmienione oprogramowanie systemowe - android... w zasadzie w dokumencie z serwisu powinna być informacja co zrobiono. Skoro się wiesza, jeśli jest to bardzo uciążliwe, uczepiłbym się tej niesprawności i skorzystał z prawa do reklamacji, zgłosił się ponownie do salonu. Z tym, że ja preferuję korzystanie z prawa do rękojmi, daje więcej możliwości prawnych, poza tym jak sama nazwa wskazuje dochodzisz swoich praw od sprzedawcy. Poczytaj o rękojmi np. na stronach UOKiK o prawach konsumenta.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10900
  • 150

Irytujący problem z telefonem po powrocie z serwisu.

@Japonia

czy zawarte w tym temacie odpowiedzi okazały się pomocne? Jeśli tak - to oznacz tę najlepszą 🙂

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.