Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Huawei p9 lite -dual sim?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Huawei p9 lite -dual sim?

Witam.

 

Proszę o informację , czy huawei p9 lite oferowany przy podpisywaniu  umowy posiada obługe dwóch kart sim - dual sim?

8 ODPOW. 8

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Huawei p9 lite -dual sim?


bunio79 napisał(-a):

Witam.

 

Proszę o informację , czy huawei p9 lite oferowany przy podpisywaniu  umowy posiada obługe dwóch kart sim - dual sim?


Wyszukiwarka Google podaje wyniki, że ten aparat ma taką funkcjonalość, ale czy każda wersja, tego nie wiem... Proponuję pytać przy składaniu zamówienia - na chacie z Konsultantem.

 

Update: opis modelu w "sklepie Orange" też - z tym że karty różnego rozmiaru. Jeden slot przeznaczony jest na kartę w formacie nano, drugi w formacie micro.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Huawei p9 lite -dual sim?


bunio79 napisał(-a):

Witam.

 

Proszę o informację , czy huawei p9 lite oferowany przy podpisywaniu  umowy posiada obługe dwóch kart sim - dual sim?


Huawei P9 Lite jest telefonem Dual SIM.

Wyszukiwarka Google podaje wyniki, że ten aparat ma taką funkcjonalość, ale czy każda wersja, tego nie wiem... Proponuję pytać przy składaniu zamówienia - na chacie z Konsultantem.

Na czacie, pracownicy nie zajmują się ofertą sprzedażową (nie ma pracowników działu sprzedaży). Możemy ewentualnie umówić kontakt działu sprzedaży 🙂
Czat sprzedażowy na stronie, zajmuje się natomiast wyłącznie telefonami bez umowy.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Huawei p9 lite -dual sim?

Czyli mam rozumieć ,że ten telefon to dual sim, tzw hybryda?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Huawei p9 lite -dual sim?


bunio79 napisał(-a):

Czyli mam rozumieć ,że ten telefon to dual sim, tzw hybryda?


bezsprzeczenie to dualsim.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 76
  • 54
  • 1

Huawei p9 lite -dual sim?

Tak jak napisane wyżej, telefon posiada dual SIM. Jeżeli chcesz oficjalnego potwierdzenia wyślij zapytanie do BOK.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1366

Huawei p9 lite -dual sim?

Telefon ma dual sim, ale nie jest to klasyczny dual sim.
Jest to tzw. dual sim pasywny.
Jeden slot pokrywa się z kartą pamięci (jak masz włożone dwie karty sim, to nie użyjesz jużkarty pamięci).

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 15
  • 1

Huawei p9 lite -dual sim?

Witam,

Huawei P9 Lite to telefon Dual Sim, posiadam go, gniazdo karty nr 2 znajduje się w poprzek gniazda karty microSD, więc albo używasz 2 kart sim, albo jednej karty i karty pamieci.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 10
  • 0

Huawei p9 lite -dual sim?

Niestety producenci uważają urządzenia hybrydowe jako DualSIM, co niestety nie jest ich poprawną nazwą, bo użytkownik nie zawsze może z obu slotów korzystać.

 

Wg mnie powinno to zostać zmienione i nie chodzi mi tu tylko o nazewnictwo.

 

Cóż oba P9 podchodzą pod hybrydę, jak wszystkie nowe smartfony (chyba Lenovo się wyłamuje, nie wiem jak będzie dalej z Motorolą, ale myślę, że jak wcześnie były to Prawdziwe DualSIMy, to pod Lenovo takimi zostaną).