Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Huawei P9 lite 2017 dual sim

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

Huawei P9 lite 2017 dual sim

 

bez tytułu.JPGPróbuję zrobić kopię zapasową w programie HiSuite i niestety ale nie mogę zaznaczyć haseł wifi, wygląda to tak jak by telefon nie pamiętał żadnych haseł a przecież jestem zalogowana do sieci wifi. Co robię nie tak?. Pomoże ktoś 🙂

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121
10 ODPOW. 10

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38357
  • 1384

Huawei P9 lite 2017 dual sim

Z tego co mi wiadomo, to chyba nie dla każdego modelu całość jest możliwa.

Ze strony http://consumer.huawei.com/minisite/HiSuite_en/index.html do wsparcia jest podany mail hisuite@huawei.com

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

Huawei P9 lite 2017 dual sim

Masz rację. Mój telefon nie ma tej opcji. Szkoda ;(


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

Huawei P9 lite 2017 dual sim


Zespół Nasz Orange
  • 2972
  • 12290
  • 151

Huawei P9 lite 2017 dual sim

Ha, no właśnie!
Można zawsze skorzystać z alternatywnej apki @yula Bardzo szczęśliwy robot
▬▬▬

Pokaż szczegóły
a tak na marginesie Mrugający robot przywołam jedną z cenniejszych zasad na NO:
Jak rozmawiać na Nasz Orange?Jak rozmawiać na Nasz Orange?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

Huawei P9 lite 2017 dual sim

Wyprobowalam kilka i niestety też nie zapisują SIID i haseł to tego potrzebny jest root.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

Huawei P9 lite 2017 dual sim

@yula, nie masz takiej opcji w ustawieniach? Ustawienia/Ustawienia zaawansowane/Kopia i kasowanie danych/Utwórz kopię zapasową...U mojej Małżonki przesiadka z P8Lite na P9Lite trwała tylko 10min dzięki tej opcji...żadnego uzupełniania, kombinowania...wszystko automatycznie...wystarczyło tylko zalogowanie do Google...

P9Lite.jpg

 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Huawei P9 lite 2017 dual sim

@mabud73Tylko on/a chce zapisać nazwę sieci wifi i hasło czy tak @yula  


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

Huawei P9 lite 2017 dual sim

Mam tylko problem z ustawieniami sieci, reszta przekopiowala się bez problemu. Ja przesiadlam się z Samsunga Galaxy Prime na p9. Z moją siecią nie mam problemu wpisałam ręcznie ale z resztą ustawień sieci z których korzystam mam problem bo nie pamiętam haseł. Pozostaje mi tylko prosić administratorów sieci o podanie haseł. Na razie poza moją siecią korzystam z netu który mam w pakiecie.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

Huawei P9 lite 2017 dual sim

@yula, a robiłaś na Samsungu kopię zapasową na google? Ja osobiście półtora roku temu przesiadałem się Samsunga S3mini na mojego Huaweia P8Lite i robiąc kopie przez Google, wszystkie dane sieci i hasła przeszły bez problemu...nawet sieci które niby dawno usunąłem ze starego telefonu znalazły się na nowym. Jedynym problemem była utrata części danych kontaktowych, edytowanych/uzupełnianych w samsungu...tu różnice między telefonami, z kolei u żony weszły wszystkie dane...po przesiadce na nową słuchawkę, palcem nie tknęła ustawień sieci...w pracy i u znajomych korzysta z wifi, bez ponownego logowania.