Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

HTC DESIRE 820 BŁĄD POŁĄCZENIA Z SIECIĄ WI-FI


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

HTC DESIRE 820 BŁĄD POŁĄCZENIA Z SIECIĄ WI-FI

Witam. Mam taki problem, że w żaden sposób nie mogę połączyć się z moją domową siecią wifi. Na komputerze łączy idealnie, zero problemów tak samo jak z telefonem mojej mamy czy siostry. Wyszukuję mi sieć, klikam wpisuję dobrze hasło i pokazuje mi pod nazwą że "wyłączona" "zapisana" albo "błąd połączenia z siecią wi-fi" za żadne skarby nie chce mi się połączyć, z innymi łączy tylko z moją nie chce.

W ustawieniach adres IP mam "niedostępny" nie wiem czy to można zmienić bo klikając nie dzieje się nic, w takich tematach jestem ciemna więc prosiłabym o jakąkolwiek pomoc, bo męczę się z tym już dobry 3 dzień..

11 ODPOW. 11

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32705
  • 38314
  • 1382

HTC DESIRE 820 BŁĄD POŁĄCZENIA Z SIECIĄ WI-FI

Nie masz filtrowania mac włączonego?

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6112
  • 109

HTC DESIRE 820 BŁĄD POŁĄCZENIA Z SIECIĄ WI-FI

@werronikkaz, próbowałaś połączyć się tym telefonem z inną siecią, niż domowa? Np. w pracy, szkole czy choćby w kawiarni? Gdybyś wiedziała czy nie chce połączyć się tylko z domową czy ze wszystkimi WiFi to dużo łatwiej byłoby znaleźć rozwiązanie, bo wiedzielibyśmy czy szukać go po stronie telefonu czy domowego WiFi 🙂

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

HTC DESIRE 820 BŁĄD POŁĄCZENIA Z SIECIĄ WI-FI

Tak, z internetem mobilnym łączy mi normalnie, z innymi również tylko nie chce połączyć się z moją.

Anonim

Nie dotyczy

HTC DESIRE 820 BŁĄD POŁĄCZENIA Z SIECIĄ WI-FI

@werronikkazA jaki masz router ?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6112
  • 109

HTC DESIRE 820 BŁĄD POŁĄCZENIA Z SIECIĄ WI-FI

@werronikkaz, a gdy wchodzisz w ustawienia WiFi to masz zapisaną sieć domową? Jeśli tak to spróbuj przytrzymać palcem na jej nazwie i gdy pojawią się opcje to wybierz "Zapomnij sieć", a potem kliknij w jej nazwę na liście sieci domowych, podaj ponownie hasło i daj znać czy zadziałało 🙂

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

HTC DESIRE 820 BŁĄD POŁĄCZENIA Z SIECIĄ WI-FI

Robiłam tak wcześniej, teraz również tak zrobiłam i dalej nic dalej mi pokazuje "wyłączona" albo "błąd połączenia z siecią wifi" Emotikon: Wściekły

Anonim

Nie dotyczy

HTC DESIRE 820 BŁĄD POŁĄCZENIA Z SIECIĄ WI-FI

@werronikkazCzy podasz jaki masz router ? Jak pisałem wyżej? A może użyj przycisku do parowanie WPS 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0
Anonim

Nie dotyczy

HTC DESIRE 820 BŁĄD POŁĄCZENIA Z SIECIĄ WI-FI

@werronikkazCzy próbowałeś użyć przycisku res/wps do polaczenia ?