Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

HAMMER Energy 18x9


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

HAMMER Energy 18x9

Wprowadzacie w błąd klientów chodzi o HAMMER Energy 18x9 na ostatnim zdjęciu (strona  internetowa) zupełnie inna zawartość zestawu niż  ta co mi dzisiaj przyszła brak słuchawek i brak nawet karty gwarancyjnej producenta  to co było : instrukcja  obsługi, ładowarka i przejściówka ... W każdym bać razie pisze o interwencję do rzecznika praw konsumenta bo ostatnio zauważyłam że tylko to działa ... Na pewno nie będę 2 x płaciła za przesyłkę która okazała się sprzeczna z tym co było pokazane

 

__

► Temat, ze względu na charakter omawianego zagadnienia, został przeniesiony z kategorii Inna oferta - Moderator Wiktor ◄

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

HAMMER Energy 18x9

Na stronie www jest dużo błędów. Ale co wygrasz? zwrot opłat i tak możesz otrzymać.

A słynna pamięć ROM (READ-ONLY MEMORY) to już mistrzostwa świata 😄

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18400
  • 52623
  • 705

HAMMER Energy 18x9

@paulinafrymus proponowałbym na spokojnie przygotować sobie reklamację w PDF lub DOC i jako załącznik przesłać na czacie:

https://www.orange.pl/view/kontakt

lub zadzwonić na infolinię BOK: 510 100 100 i opisać całą sytuację. Niech rozpatrzą reklamację i doślą brakujące rzeczy.

Mnie też by wkurzyło, że zamówiony sprzęt jest niekompletny Emotikon: sfrustrowany.

Liczę, że uda się Tobie załatwić pozytywnie sprawęEmotikon: Mrugający.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

HAMMER Energy 18x9

To jest to co się określa jako "niezgodność towaru z opisem". Ludzie z Orange wrzucają zdjęcia producenta bez sprawdzenia, że dostali okrojony wariant do sprzedaży.