Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Galaxy J5 2016 a brand

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 5
  • 2

Galaxy J5 2016 a brand

Tak wiem o tym, że żaden operator nie wydał jeszcze tej aktualizacji, jednak mylące jest w tym wszystkim, to, że telefon jest z Orange i ma kod CSC XEO zamiast OPV. Czyli powinien mieć aktualizację jak model z wolnej sprzedaży. Zresztą sam widzisz, że w linkach których podałeś nie ma kodu OPV, (Orange) co także sugeruje, że model nie powinien być brandowany.

Jednak póki co trzeba przyjąć stanowisko Orange, że telefon jest brandowany i aktualizacje zależą właśnie od nich.

Anonim

Nie dotyczy

Galaxy J5 2016 a brand

To pokaz lub napisz jaki masz kod csc masz tu przykład 

Przechwytywanie.PNG


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 5
  • 2

Galaxy J5 2016 a brand

Aktualnie mam wersję J510FNXXS2AQI4. Pojawiła się w OTA dokładnie 25.10.2017 i ważyła 24MB. Trochę późno. Co ciekawe pojawiła się 2-3 dni po tym jak inni zaczęli otrzymywać 7.1.1.

Myślałem, że po jej zainstalowaniu telefon wykryje 7.1.1, ale nic nie wyszukuje, zarówno z poziomu ustawień jak i programem SmartSwitch. Czyli wychodzi, że Orange decyduje o udostępnieniu aktualizacji.

 

Byłoby fajnie jakby ktoś jeszcze miał ten telefon z Orange i potwierdził ostatnią wersję lub dostępność aktualizacji do 7.1.1.

Anonim

Nie dotyczy

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Galaxy J5 2016 a brand

@locarno Oznaczyłem Twoją odpowiedź jako rozwiązanie, miło, że podzieliłeś się nią z nami. Emotikon: Bardzo szczęśliwy