Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

GG nokia 230


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

GG nokia 230

► Temat został przeniesiony z kategorii Na kartę - Moderator Wiktor ◄

 

Witam, mam Pytanko potrzebuję gg na telefon Nokia230 czy jest taka możliwość? niestety juz jakis czas wycofali oferte gg dla takich telefonów lecz obiło mi się cos o uszy że może gg java zadziałać prawda to?>?

 

 

Pozdrawiam 

20 ODPOW. 20

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

GG nokia 230

Podejrzewam, że ze względów bezpieczeństwa już raczej nie będzie działać. Gdyż już nie jest już raczej wspierane na javie. Jednakże najlepiej spytać producenta: https://www.gg.pl/pomoc/kontakt/


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

GG nokia 230

napisałem zgłoszenie aby pomogło:) 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

GG nokia 230

Oferta GG w Orange już została wycofana. GG na javę będzie działać o ile jak pisał @Wojcieszko obejdziesz problem z bezpieczeństwem, a konkretniej z certyfikatem. Najprostsza rada to zmiana daty w telefonie. Ale potem ileś innych rzeczy może nie działać...

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

GG nokia 230

Np jakie rzeczy moga nie działać?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

GG nokia 230

MMSy, niektóre strony www które są zabezpieczone certyfikatem SSL, aplikacje które wymagają bezpiecznego połączenia z internetem.

Ew. poszukaj w oficjalnym sklepie klientu Jabbera. GG cały czas nieoficjalnie otrzymuje port do takiej komunikacji. Choć nie jest to zgodne z najnowszą wersją serwisu GG i jego regulaminem, to jakoś nie znam osoby komu by zbanowali konto. A próbowałeś np. gg poprzez przeglądarkę w telefonie na gg.pl?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

GG nokia 230

PS. A jak wejdziesz na stronę gg.pl przez przeglądarkę z telefonu to co masz?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

GG nokia 230

Wejde przez przeglądarkę to mi brakuje wyswietlacza.... jest ogormne gg i nie mogę sie porusząć po nim;/


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

GG nokia 230

A nie kieruje Cię tam to pobrania jakiejś wersji? Bo w takim razie chyba żadnego gg nie zainstalujesz.

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

GG nokia 230

Miałem podobny kłopot na bb. Okazało się, że oryginalna apka nie działa, ale na szczęście na IM+ gg działa, choć czasem ciężko się połączyć i trzeba ponownie uruchamiać program.