Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dziwny błąd z kartami SIM


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 17
  • 0

Dziwny błąd z kartami SIM

Jak to możliwe, że wyjąłem kartę SIM z urządzenia i włożyłem nową z nowym numerem. Poprzednia karta leży u mnie na stole, ale dzwoniąc na nią (czyli na mój poprzedni numer) dodzwoni się na telefon mojej mamy, która ma swoją kartę SIM w telefonie, a moja wyjęta karta leży na stole! 
Co to znaczy, jak takie coś jest możliwe? 

20 ODPOW. 20

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Dziwny błąd z kartami SIM

@orantest131 możesz mieć ustawione przekierowanie połączeń na swoim numerze, jak jest niezalogowany do sieci, dlatego taka sytuacja wystąpiła. Należało by wyłączyć.

Anonim

Nie dotyczy

Dziwny błąd z kartami SIM

Aktywne jest przekierowanie połączeń. 

Zamiast na pocztę głosową, połączenia są przekierowywane, na wybrany numer, jeśli tego nie chcesz, to wyłącz, wtedy połączenia będą szły na pocztę głosową. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Dziwny błąd z kartami SIM

@orantest131 skoro Twoja karta jest wyjeta to znaczy ze polaczenie jest przekierowane z Twojego (niedostepnego) numeru na numer mamy. Wylacz przekierowanie polaczen

 

Jak wyłączyć przekierowanie połączeń?

zawsze (bezwarunkowe): ##21# + zielona słuchawka.

gdy zajęty: ##67# + zielona słuchawka.

gdy nie odbiera: ##61# + zielona słuchawka.

gdy wyłączony: ##62# + zielona słuchawka.

Wyłączenie wszystkich przekierowań: ##002# + zielona słuchawka.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 17
  • 0

Dziwny błąd z kartami SIM

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, dlaczego mam włączone to przekierowanie, skoro nigdy nie włączałem?

Anonim

Nie dotyczy

Dziwny błąd z kartami SIM

Prze kreowania same się nie ustawiły, jak nie ty to ktoś inny to zrobił, możesz to wyłączyć. 

 

 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Dziwny błąd z kartami SIM

@orantest131 wystarczyło, że kiedyś wybrałeś kombinację na włączenie i zapomniałeś. Mogło to być kilka lat temu.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Dziwny błąd z kartami SIM


@ketrasaArturnapisał(-a)

@orantest131 wystarczyło, że kiedyś wybrałeś kombinację na włączenie i zapomniałeś. Mogło to być kilka lat temu.


Potwierdzam. Też tak kiedys mialem sam nie wiedzac o tym😋


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 17
  • 0

Dziwny błąd z kartami SIM

Wpisałem  ##002#   i ##62#, była informacja, że coś tam zostało wymazane, czyli zadziałało, jak sprawdzam wpisując    *#62#    to jest numer 500111333, czyli numer poczty głosowej Orange. Ale nie zadziałało, bo dzwoniąc dalej na mój wcześniejszy numer, dodzwania się na numer mojej mamy...a karta SIM wcześniejszego numeru leży na stole
O co w takim razie chodzi?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dziwny błąd z kartami SIM

Zadzwoń z nowej karty sim na numer *555 i sprawdź numer przypisany do karty sim.

Gdzie dokonywałeś wymiany sim? w salonie, na infolini, sam ją robiłeś?