Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dziwny Plik - fsdump.1.dat


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Dziwny Plik

Mi się wydaje, że masz po prostu za dużo "śmieci". Nie należy instalować launcherow, gier z reklamami czy innych aplikacji gdzie funkcje zależą od reklam. Niestety nie wiele wtedy zostaje ale trzeba wybrać czy ważniejsza "rozrywka" czy bezpieczeństwo.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Dziwny Plik

W slangu branżowym jest to określenie na przesyłanie raportów przy nieprawidłowym działaniu systemu, aplikacji, czy tzw. "crashy". Są to logi wysyłane w tle, zwykle tylko za pierwszym razem z pytaniem o zgodę od użytkownika.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

Dziwny Plik

Wczoraj robiłem hard reset, nie mam już go launchera a normalny systemowy

Wszystkie aplikacje mam ze sklepu Play, ale ok mniejsza o to

Anonim

Nie dotyczy

Dziwny Plik

@Aborows40  piszesz że masz telefony w małym palcu, wgrywanie oprogramowania i cała reszta, dziwię się więc że masz takie problemy z aplikacjami, jak instalujesz ich dużo ze sklepu Google Play, to może testową wersją Norton Mobile (można go używać cały rok, tylko trzeba co 30 dni wyczyścić w aplikacji wszystkie dane) fon przeskanuj, on wyłapuje trefne aplikacje i zgłasza jakie uprawnienia one chcą uzyskać, dump pliki to zrzuty pamięci aplikacji i systemu, jak jakiś błąd wyskoczy to taki plik powstaje, nawet Windows takie coś tworzy, jak się wysypie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

Dziwny Plik

Ok zaraz to zrobie