Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostawa do paczkomatu


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1609
  • 5527
  • 60

Dostawa do paczkomatu

Jak Nadawca przygotował paczkę i sam nadawca wprowadzał do systemu InPost, że paczka została przygotowana, to w aplikacji taka informacja powinna być.

kolejne etapy w aplikacji jak paczkę nadaje firma:

- W trakcie przygotowania

- Odebrana od Nadawcy

- Przyjęta w Oddziele

- Wysłana z Oddziału

- Przyjęta w Oddziele

- Wydana do doręczenia

- Gotowa do odbioru

- Odebrana


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2400
  • 9939
  • 85

Dostawa do paczkomatu

@andrzej1441  to jest perfekcyjna odpowiedz i  zasługuje na oznaczenie jako rozwiązane 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Dostawa do paczkomatu

@Pablo5  no nie do końca gdyż w poście głównym wątku jest pytanie o datę/termin dostawy, a nie o poszczególne etapy podróży przesyłki. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18472
  • 52865
  • 714

Dostawa do paczkomatu

Proponuję poczekać aż @Kcieszy odbierze przesyłkę i zadecyduje o rozwiązaniu. Ciekaw jestem, jak szybko zostanie dostarczona?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 472
  • 0

Dostawa do paczkomatu

Witam. To również zależy od odległości - nadawca / odbiorca - a raczej od ilości oddziałów inPost pomiędzy nimi. Dopiero po prześledzeniu przebytej drogi paczki i odczytaniu, że z ostatniego oddziału paczka została już wydana kurierowi dla doręczenia odbiorcy, należy się spodziewać dostawy w tym dniu, lub najpóźniej w dniu następnym. Jeśli odbiór następuje w paczkomacie, to dostajemy wiadomość SMS - jak i na adres e-mail - że paczka gotowa do odbioru - i tutaj podany jest kod odbioru. Natomiast jeśli kurier ma dostarczyć do domu ową paczkę, to zapewne powiadomi telefonicznie że już jedzie i czy jesteśmy w domu. Najgorzej, że wtedy kurier zbyt późno nas powiadamia, a jak mieszkamy sami i jesteśmy gdzieś poza domem, to stwarza się określony kłopot ..


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18472
  • 52865
  • 714

Dostawa do paczkomatu

@musbron1945 najlepiej, jak wiadomość o doręczeniu przychodzi z rana. Podany jest wtedy numer telefonu kuriera doręczającego. Ja później oddzwaniam i gdzieś na mieście odbieram od kuriera przesyłkę, a on zadowolony, że już jeden adres załatwiony i nie musi sięfatygować.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13060
  • 53594
  • 622

Dostawa do paczkomatu

@Kcieszy  tak, do mnie ostatnio oo jednym dniu przychodzą. Sam jestem zdziwiony 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 472
  • 0

Dostawa do paczkomatu

ketrasaArtur - dlatego ja wolę jednak przesyłki do paczkomatu. Mam go ok. 100 m. od miejsca zamieszkania i nie muszę gimnastykować się z czasem dostawy :-))) W telefonie mam jedynie informację, że paczka już czeka w paczkomacie 😀 i .. na dodatek jest nieco mniejsza opłata 😀😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18472
  • 52865
  • 714

Dostawa do paczkomatu

@musbron1945 ważne, aby klient miał wybór sposobu dostawy 🤗👍


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13060
  • 53594
  • 622

Dostawa do paczkomatu

@musbron1945 Czyli dobrze rozumiem, że dotarła? Jeśli tak, to ten jeden dzień się sprawdza czasem 🙂