Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostawa do paczkomatu


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 45
  • 0

Dostawa do paczkomatu

Witam dostałem maila o 22 że paczka jest wysłana ale w aplikacji inpost nic nie pokazuje ze jest odebrana lub w sortowni. Czy są szanse na dostawę następnego dnia?

36 ODPOW. 36

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19211
  • 55524
  • 751

Dostawa do paczkomatu

@Kcieszy pewnie jeszcze kurier nie odebrał lub nie jest wprowadzona do systemu InPost. Sprawdź jutro z rana, bo przez noc może sporo się jeszcze zmienić. Może być, że jutro będzie do odbioru.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2160
  • 12187
  • 54

Dostawa do paczkomatu

@Kcieszy  marne szanse, musiała by być odebrana przez kuriera, skoro nie ma informacji o tym, to jutro dopiero ruszy w drogę paczka 😉

@ketrasaArtur obyś miał rację, bo wtedy jest szansa, na jutrzejszy odbiór, rano wszystko się wyjaśni, w każdym razie 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19211
  • 55524
  • 751

Dostawa do paczkomatu

@IreneuszCD Orange z InPost-em, czy DPD nieźle współpracują i paczki bardzo szybko docierają. Niedawno był temat dostarczenia karty SIM FLEX-a. Też szybko została dostarczona. Dziś była informacja, a następnego dnia do odbioru.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2160
  • 12187
  • 54

Dostawa do paczkomatu

@ketrasaArtur  do mnie paczka szybko przyszła, ale było potwierdzenie że w drodze > w aplikacji, czasem system nie pokazuje, bo dane nie wpisane, dopiero jak w drodze jest, ale to jutro będzie widoczne.

Może tu coś się pokaże InPost dla Ciebie - Paczkomat®, Kurier, Przesyłki Kurierskie i Paczki


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19211
  • 55524
  • 751

Dostawa do paczkomatu

@Kcieszy @IreneuszCD paczki raczej bym się spodziewał około południa. Jeżeli nic niespodziewanego nie wyskoczy, to możne być jutro. Zakładam, że @Kcieszy napisze, jak już dostanie 👍


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2592
  • 10722
  • 95

Dostawa do paczkomatu

Cześć @Kcieszy 

nadawca musi nadać przesyłkę w punkcie Inpost i wtedy powinieneś mieć informacje że nadawca nadał przesyłkę a konkretnie numer przesyłki. Jeśli masz numer przesyłki możesz sprawdzić ją pod Tym dresem gdzie się znajduje https://inpost.pl/sledzenie-przesylek . Moze być tak że nadawca nadał przesyłkę, jest numer przesyłki ale jeszcze kurier ją nie odebrał to bedzie pisało że paczka nadana ale podróż się jeszcze nie rozpoczęła. Jesli kurier już ja odbierze powinieneś dostać na SMS lub e-mail informacje, że podroż przesyłki się rozpoczęła  Tutaj przesyłam Ci linka  Jaką drogę musi przejść paczka, zanim trafi do odbiorcy? https://inpost.pl/aktualnosci-jaka-droge-musi-przejsc-paczka-zanim-trafi-do-odbiorcy

Tam masz podane etap po etapie jak wygląda droga paczki. A co do doręczenia to według firmy kurierskiej Inpost  deklarowany termin doręczeń przesyłek to 1-2 dni robocze, licząc od dnia nadania. 

Więcej informacji także w tym linku https://inpost.pl/pomoc-jakie-sa-terminy-doreczen-w-inpost

Pozdrawiam 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19211
  • 55524
  • 751

Dostawa do paczkomatu

@Pablo5 nie wiem, czy przypadkiem InPost nie odbiera od Orange przesyłek. Raczej Orange nie dostarcza, tylko kurier odbiera. Pewnie z tego powodu poszło powiadomienie, a w InPost jeszcze nie wprowadzili do systemu, bo jest w trakcie dostarczania między nadawcą a oddziałem InPost.


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2592
  • 10722
  • 95

Dostawa do paczkomatu

Inpost wprowadza dane do systemu jeśli kurier odbierze przesyłkę i pisze w czasie śledzenie że przesyłka jest w drodze. Przynajmniej tak kilka razy u mnie było  🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19211
  • 55524
  • 751

Dostawa do paczkomatu

@Pablo5 jeżeli indywidualnie nadajesz przesyłkę, to tak jest. Nie wiem jak wygląda w przypadku Orange, gdzie tych przesyłek jest dużo. Może długo w systemie jest aktualizowane.