Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy serwis bierze coś takiego pod uwage?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Czy serwis bierze coś takiego pod uwage?





Witam mam ogromnę pytanie do osób które kiedykolwiek miały styczność z podobnym problemem bądź mają jakąś widzę na temat jak Orange i ich serwis wpływa na tego typu rzeczy, na zdjęciu poniżej znajduje sie ekran mojego telefonu (telefon mam miesiąc) wymieniałem wczoraj szkło hartowane na nowe i podczas przecierania ekranu scieraczka znalazlem ponizej wskazana plamke, plamka wyglada tak jakby bylo cos na ekranie a na nim nic nie ma, pierwsze pytanie co to moze byc? Cos pod ekranem? druga sprawa jak na takie cos zapatruje sie serwis jezeli chcialbym to zrobic w ramach gwarancji?


18471339_1375015765911272_1652220140_n.png
8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

Czy serwis bierze coś takiego pod uwage?

Myślę że pod szkło hartowane które zakładałeś dostał się jakiś kurz i.........to jest właśnie tego efekt. Ja miałem identyczny problem, ale udało mi się jeszcze odkleić szkło i wyciągnąć zabrudzenie, ale....ja bym już na Twoim miejscu nie ryzykował. Jest to tak mało widoczne że.....ja tak obstawiam.


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10917
  • 150

Czy serwis bierze coś takiego pod uwage?

Wg mnie @jarek199715 to "złośliwy" Mrugający mężczyzna mikropęcherzyk powietrza, który się przedostał w trakcie nakładania nowego szkła.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Czy serwis bierze coś takiego pod uwage?

Chodzi o to, że to był czysty ekran jeszcze przed założeniem szkła, przecierałem tą 'nawilzona' sciereczka, mozliwe zeby bylo cos tak brudne na ekranie zebyt a sciereczka tego nie starła? bo mi sie nie wydaje.

Anonim

Nie dotyczy

Czy serwis bierze coś takiego pod uwage?

Być może po przetarciu było wszystko ok, wystarczy że czy to z włosów, czy latającego kurzu w powietrzu spadł Ci malutki pyłek kurzu i......ale czy aż tak bardzo Ci to przeszkadza???


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Czy serwis bierze coś takiego pod uwage?

Tym bardziej, że ta plamka jest tuż przy krawędzi ekranu.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Czy serwis bierze coś takiego pod uwage?

Najbardziej dręczy mnie fakt czy możliwe jest to, żeby to była wada ekranu - coś pod ekranem, coś na ekranie... Jezeli to brud ktory po prostu zejdzie to nawet sie tym nie przejmuje. Uzytkuje telefon miesiac dlatego kazdy zauwazony uszczerbek strasznie boli 😄


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Czy serwis bierze coś takiego pod uwage?


jarek199715 napisał(-a):

Najbardziej dręczy mnie fakt czy możliwe jest to, żeby to była wada ekranu - coś pod ekranem, coś na ekranie... Jezeli to brud ktory po prostu zejdzie to nawet sie tym nie przejmuje. Uzytkuje telefon miesiac dlatego kazdy zauwazony uszczerbek strasznie boli 😄


Ja, podobnie jak koledzy, stawiam na to że jest to jakiś kurz, bo przecież są dwie płaszczyzny - ekran - na nim szkło - między którymi coś się "ukryło" na etapie montażu szkła... 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 10
  • 2

Czy serwis bierze coś takiego pod uwage?

Na 99,9% jest to kurz czy coś innego podobnego 🙂
Nie ma się co przejmować. Jak kiedyś zerwiesz szkło to ekran będzie jak nowy.