Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

GALAXY S6 PROBLEMY Z TRYBEM OSZCZĘDZANIA ENERGII


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 1
  • 0

GALAXY S6 PROBLEMY Z TRYBEM OSZCZĘDZANIA ENERGII

Witam,

 

Mam problem z trybem oszczędzania energii w galaxy s6, mianowicie kiedy się właczy jestem nieosiągalny. Ktoś kto do mnie dzwoni nie ma sygnału i smsmy dochodza z opóźnieniem. Dopiero kiedy sam spróbuje się z kimś połączyć albo włacze internet to wtedy dostaje opóźnione smsy, ale nie otrzymuję komunikatów o próbie połączenia. Proszę pomóżcie rozwiązać problem.

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

GALAXY S6 PROBLEMY Z TRYBEM OSZCZĘDZANIA ENERGII

@WIEM Jaki android ? I czy był telefon resetowany do ustawień fabrycznych ?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 1
  • 0

GALAXY S6 PROBLEMY Z TRYBEM OSZCZĘDZANIA ENERGII

Android 6.0.1.
Nie przywracałem do ustawień fabrycznych jeszcze, to się chyba wiąże z utratą danych?
Anonim

Nie dotyczy

GALAXY S6 PROBLEMY Z TRYBEM OSZCZĘDZANIA ENERGII


WIEM napisał(-a):
Android 6.0.1.
Nie przywracałem do ustawień fabrycznych jeszcze, to się chyba wiąże z utratą danych?

@WIEMTylko w ten sposób można rozwiązać wiele problemów i oczywiście wszystkie dane zostaną utrącone, ale przed tym wykonuje się kopie danych gdzie można je z powrotem przywrócić.

Anonim

Nie dotyczy

GALAXY S6 PROBLEMY Z TRYBEM OSZCZĘDZANIA ENERGII

Najprawdopodobniej to jakiś błąd systemu, tak więc nawet jak oddałbyś telefon do serwisu to.....reset jest nieunikniony.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

GALAXY S6 PROBLEMY Z TRYBEM OSZCZĘDZANIA ENERGII

Jakie masz ustawienia oszczędzania energii?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 1
  • 0

GALAXY S6 PROBLEMY Z TRYBEM OSZCZĘDZANIA ENERGII

Przepraszam, że dopiero odpisuję, mam sporo zajęc w pracy ostatnio i wypadł mi z głowy ten temat zupełnie.

 

Jak mam wykonąc tę kopię danych?

 

Mam właczony po prostu tryb oszczędzania energii, ale nie włączyłem ograniczania wszystkich danych w tle.

 

Od 2-3 dni już staje się nieosiągalny dla innych nawet przy wyłączonym trybie oszczędzania energii. Co zrobić?

Anonim

Nie dotyczy

GALAXY S6 PROBLEMY Z TRYBEM OSZCZĘDZANIA ENERGII