Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy HTC U12+ wróci do oferty?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 88
  • 0

Czy HTC U12+ wróci do oferty?

Witam, niedługo kończy mi się umowa. Jedyny model który jakoś mnie ciekawi to ten wymieniony w tytule. Niestety od jakiś 3 tygodni zniknął z oferty sklepu internetowego Orange. Czy wiadomo może czy w najbliższym czasie wróci i będzie można go zamówić?

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy HTC U12+ wróci do oferty?

Aż dziw 🙂 zawsze też można spróbować wygrać w konkursie na blogu https://biuroprasowe.orange.pl/blog/jaki-bedzie-smartfon-przyszlosci-sprobujcie-odpowiedziec-i-wygra...

A na poważnie - mało kto zna plany dostaw. Sugerowałbym podpytać rzecznika Orange na twitterze.
Anonim

Nie dotyczy

Czy HTC U12+ wróci do oferty?

Czy rzecznik Orange nie ma co robić tylko odpowiadać na takie błahostki ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy HTC U12+ wróci do oferty?

A skąd indziej się dowiedzieć? Ze flagowcami w Orange ciągle są braki.
Anonim

Nie dotyczy

Czy HTC U12+ wróci do oferty?

@Piotrekk85A czy rzecznik jest informowany na bieżąca o stanach magazynowych ? Myślę ze nie ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy HTC U12+ wróci do oferty?

Tak naprawdę każdy doradca jak chce to znajdzie w intranecie Orange plany dostaw z podziałem na tygodnie. Tylko niewiele osób chce poszukać.

Anonim

Nie dotyczy

Czy HTC U12+ wróci do oferty?

@Piotrekk85A rzecznik ma robić za niego ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy HTC U12+ wróci do oferty?

Sprzedaż ma zadanie sprzedać a nie informować że coś będzie za x czasu. Brak takiego działu w Orange. Niezależnie jak absurdalnie to brzmi.

Poza tym flagowce tak mają. Każdy operator chce je mieć w ofercie. Niestety zakupy planuje się na kilka tygodni do przodu. Raz się sprzeda na pniu jak ostatnie iphony. Z s9 popełniło orange błąd i zamówiło za dużo. Były dni kiedy cena abonamentu+suma rat odejmując promocje zwrotowe (np paybank czy mbank), to telefon kosztował tyle co w elektromarkecie. A gdzie tu zysk?