Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Carrier Services

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

Carrier Services

Temat ze względu na charakter zagadnienia został przeniesiony z działu na kartę - moderator Kinga

 

 Witam

Mam pytanie.... Odnośnie aplikacji o nazwie

CARRIER SERVICES

Czyli tak zwane Usługi Operatora, które pozwalają na dostęp do obsługi zaawansowanych funkcji w Androidzie etc 

Z tego co czytałem Orange to obsługuje. 

I tutaj rodzi się moje pytanie, co to za zaawansowane funkcje? Jak można korzystać z tego typu aplikacji? Czy to działa? Jeśli tak, to jak? Ogólnie Prosiłbym o więcej informacji na ten temat. Z góry dziękuję

Pozdrawiam  

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Carrier Services

Tego bezpośrednio nie sprawdzisz bo część może być zaszyta w wersji Androida co masz. Ogólnie to ustawienia sms, mms, internetu, połączeń, rzadko volte i vowifi, RCS testowo, nawigacja czy lokalizacja po sieci komórkowej, obsługa krótkich kodów. Niekiedy też ustawienia poczty głosowej. By dokładnie sprawdzić trzeba by rozkompilowac androida i tą aplikację a to łatwe nie jest.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Carrier Services

To działa w tle.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

Carrier Services

DomysDom się ale co dokładnie działa itp


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Carrier Services

Tego bezpośrednio nie sprawdzisz bo część może być zaszyta w wersji Androida co masz. Ogólnie to ustawienia sms, mms, internetu, połączeń, rzadko volte i vowifi, RCS testowo, nawigacja czy lokalizacja po sieci komórkowej, obsługa krótkich kodów. Niekiedy też ustawienia poczty głosowej. By dokładnie sprawdzić trzeba by rozkompilowac androida i tą aplikację a to łatwe nie jest.