Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak możliwości korzystania z WiFi Calling.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

Brak możliwości korzystania z WiFi Calling.

Chciałem złożyć "najserdeczniejsze gratulacje" za kreatywność oszołomowi, który uniemożliwia korzystanie z aplikacji WiFi Calling na smartfonie Xiaomi Mi 9 oraz Xiaomi Mi MAX. Nagroda idioty roku za kreatywnośc i proklienckość. No cóż, Telekomunikacja Polska czy też Poczta Polska Telegraf i Telefon jak za dawnych lat.
A mije oburzenie jest spowodowane tym, że mieszkam w odległości 320 metrów od jednego BTS-a i 430 metrów od drugiego. W czasie 90 % moich połaczeń na 10 do 20 sekund albo ja nie słyszę rozmówcy lub odwrotnie więc aby "nie kopać się z koniem" chciałem aktywować sobie WiFi Calling.

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak możliwości korzystania z WiFi Calling.

Uwagi skieruj do Google. Zmieniła się polityką tworzenia aplikacji i wykorzystanie w nich połączeń telefonicznych wymaga odrębnych zgód czego Orange w Polsce póki co nie ma. W marcu 2019 weszły zmiany.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

Brak możliwości korzystania z WiFi Calling.

Tak tak, każdy powód aby wytłumaczyć operatora jest dobry. Lista telefonów opublikowana przez samego operatora, n aktórych działa ta apka  jest znana i też na te opublikowane telefony apka pochodzi z Google Play więc wiarygodność i wartośc merytoryczna Twego posta dla mnie ZERO.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 216
  • 196
  • 4

Brak możliwości korzystania z WiFi Calling.

U mnie Wifi Calling nie potrzebuje aplikacji bo działa w systemie razem z opcją VOLTE 

W sklepie Google Play nie ma już zewnętrznej aplikacji Wifi Calling


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

Brak możliwości korzystania z WiFi Calling.

No tak tylko czy Xiaomi MI 9 jest "namaszczonym" i "pobłogosławionym" smartfonem do VoLTE

przez "jedynego słusznego" operatora ? ; który "idzie z duchem czasu" jak to było widać z odstąpieniem od blokowania SIM.


Pracuję w Orange
  • 78
  • 224
  • 12

Brak możliwości korzystania z WiFi Calling.

Niestety nie 😞 https://www.orange.pl/omnibook/volte-voice-over-lte#


AppleiPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone SE, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max
HuaweiP10, P10 Lite
LGG6, G7, G7 Fit, K10 2017 Orange, K11, K40, Q6 Orange, Q7, V40
OrangeDive 71
SamsungA3 2017, A5 2017, A6 DS Orange, A6+ DS Orange, A7 2018, A9, A10, open market, A20e open market, A40, A50, A70, J3 2017, J4+, J5 2017 DS Orange, J5 2017, J6 open market, J6+, J7 2017, Note 8 DualSIM open market, Note 8 Orange Single SIM, Note 9, S6 EDGE, S6, S7 EDGE, S7, S8, S8+, S9, S9+, S10e, S10, S10+, XCover 4
SonyXperia 1 Orange, Xperia 10 Orange, Xperia 10 Plus Orange, Xperia XA2 Orange, Xperia XZ, Xperia XZ2, Xperia XZ3, Xperia XZ Premium

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

Brak możliwości korzystania z WiFi Calling.

Standard jak zawsze w przypadku Telekomunikacji Polskiej Emotikon: LOL